Ankieta – w jaki sposób firmy należące do mniejszości mogą utorować własną ścieżkę

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 26, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Teraz w drugiej (lub trzeciej lub czwartej) nodze globalnej pandemii – którą wkrótce można nazwać endemiką – wyznaczyła swoją piętno, tworząc przeszkody dla wszystkich.

Każda firma, duża i mała, doświadczyła uczciwej części wyzwań.

Jednak w wysokości pandemii małe firmy należące do mniejszości doświadczyły innego poziomu trudności.

.

W rzeczywistości ankieta przeprowadzona przez Cox Business ujawniła najważniejsze wyzwania wielu właścicieli małych firm podczas pandemii. Catherine Mitchell, Cox Business Product Development and Management Dispack zapewnia ankietę dla nas.

ponad połowa podzieliła się, że dostęp do finansowania (59%) był ich najważniejszym problemem, a następnie zwiększenie silnej bazy klientów (52%).

To doprowadziło ich do frustracji i stworzyło prowadzenie biznesu trudne zadanie.

Chociaż wiele firm znalazł swoją stopę, 41% otworzyło się o swoich zmaganiach z strategicznie planowaniem za rok przed nami.

Wiele brakuje dostępu do tych samych zasobów, co ich odpowiedniki i duże korporacje, a także radzą sobie z datowanymi technologiami i konieczność tego robić na własną rękę. Jednakże jednak rozwiązania tych typowych problemów istnieją, że właściciele firm mniejszościowych mogą włączyć do swoich codziennych procesów – te, które wyprzedzają je przed konkurencją, aby mogli kwitnąć w nowym normalnym.

Break Down Bariery

Właściciele firm nieustannie muszą wyglądać wysoko i niski, aby znaleźć zasoby, aby pomóc im utrzymać ich działalność.

badań wykazało, że te zmagania się od płacenia czynszu, obejmującego narzędzia i spełniające obszary płac.

Pandemia wziął dużo od nich, a znalezienie zasobów stało się jeszcze większy problem.

Dla osób potrzebujących dodatkowych wsparcia istnieje kilka programów rządowych i non-profit poświęcony w celu uzyskania dostępu do przedsiębiorców mniejszościowych do wsparcia finansowego, rynków i wytycznych.

Z Agencji Rozwoju Biznesowego Mniejszości do Stowarzyszenia Małego Biznesu, znalezienie idealnego dopasowania do Twojej firmy pozwoli Ci załamać wspólne bariery i Excel.

Invest Envate

Jako Digital staje się powszechne na głównej ulicy, twarzy firmy podejmują decyzję o wyżywieniu pociągu lub pozostanie w tyle.

właścicieli firm musi priorytetować catering do nowoczesnego pokolenia i wdrożenia nowych produktów i usług.

obejmują one oferty e-commerce lub tworzenie fizycznych i cyfrowych doświadczeń w sklepie – bardziej popularnie znany jako “Phygital”.

. Umieszczenie tych ofert może odróżnić Twoją firmę od reszty i zwiększyć obsługę klienta.

Internet to prąd, który utrzymuje działalność. Priorytetyzują priorytetowo szybkość, niezawodność i elastyczność w porównaniu z kosztami.

W połączeniu z wyzwaniem zarządzania czasem są dla nich priorytety.

dalej, upewnienie się, że procesy back-office są aktualizowane, mogą stworzyć bardziej usprawnione, wydajne środowisko pracy zarówno dla kierownictwa, jak i pracowników.

Infrastruktura, taka jak rozwiązania Wi -Fi i bezpieczeństwa, usługi telefoniczne, a nawet digitalizacja prostych operacji, zrobi ogromną różnicę, która podniesie Twój biznes.

Partner w pierwszej

jako uziemienia wsparcia dla firm należących do mniejszości wzrosło w 2020 r. obszary.

Ale jakie są konkretne punkty bólu, które właściciele mniejszościowe są tak naprawdę? A w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą aktywować wokół nich w znaczący i wpływowy sposób?

właścicieli mniejszościowych ujawniło poprawę różnorodności dostawców (55%), zapewniając dotacje/finansowanie (54%) i opracowywanie programów doradczych (45%) może mieć ogromny wpływ na ich działalność.

większych korporacji, które starają się wykorzystać swoje zasoby, których nie mogą uzyskać mniejszościowe firmy, zapewnią poczucie wspólnoty.

Dodatkowo pokaże to, że większe przedsiębiorstwa są po swojej stronie i chcą, aby im się powiodło.

Przemysł małych firm już to widział w akcji.

dużych graczy, takich jak Google, Office Depot i Cox Business, priorytetem było, aby małe firmy zaczęły się od właściwej stopy, aby zobaczyć maksymalny sukces.

Google zarobił 10 USD Milion Zastaw, aby pomóc przedsiębiorcom o niskich dochodach i niedostatecznych przedsiębiorców rozpocząć nową firmę z dostępem do szkolenia i kapitału.

Dodatkowo Smart Hustle nadal utrzymuje swoich czytelników na bieżąco z “Cheat Arkusz”, aby pomóc w rozwoju małego biznesu.

Oferuje korzystne artykuły, które mówią, jak rozpocząć, biegać i rozwijać swoją firmę.

artykułów Skutecznie korzystając z mediów społecznościowych, rozwijając się swoją osobistą markę i więcej!

dalej, COX opracował program dywersywności dostawcy, który pozwala im współpracować z mnóstwem małych firm, które oferują wysokiej jakości produkty lub usługi.

podczas rozwijania Twojej firmy może się czuć Dojrzenie, posiadanie odpowiednich zasobów, technologii i partnerów w swoim rogu sprawi, że osiągnie swoje cele rzeczywistość.

Nawet wśród wielu wyzwań w ciągu ostatnich kilku lat, 3 w 5 przedsiębiorstw należących do mniejszości Byli w stanie spełnić lub przekroczyć swoje cele wzrostowe ustawione przed pandemią – innymi słowy, przyszłość wygląda jasno.

Te rozwiązania dla wspólnych wyzwań dają więcej czasu na skupienie się na tym, jak można zapewnić, że Twoja firma osiąga swój pełny potencjał.

Autor

przez Catherine Mitchell, COX Business Product Development and Management

Sprawdź Smart Hustle Small Business Prowadnice dla swojego “blachy”, jak rozpocząć i rozwijać swoją firmę

Survey – jak mniejszość Posiadane firmy mogą utorować własną ścieżkę, pojawił się najpierw na smarthustle.com.