Alfabet w centrum uwagi

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 30, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Faang jest akronim utworzonym przez nazwy handlowe pięciu największych firm technologicznych notowanych na NASDAQ. Wśród tych 5 firm ma alfabet Inc, który jest wymieniony dwukrotnie na NASDAQ (goog i googl), a zatem jest najbardziej opłacalny, aby mieć największy wzrost faang na ten sezon. faang stanowi obecnie około 22,9% całkowitej kapitalizacji S & P500, , a w tym tygodniu 4 z 5 z tych przedsiębiorstw zgłasza zarobki.

Enterings Outlook Źródło: Zacks Investment Research, Inc

“Nadal należy oceniać Google jako nasze najlepsze faang z 2021 r., Biorąc pod uwagę cykliczną ekspozycję na odzyskanie w porównaniu z rówieśnikami z twardymi porównaniem” – Bofa.

alfabet Inc. (# t Alphabet ) jest rozpoznawany na całym świecie za bycie amerykańską międzynarodową i głównie dla bycia rodzicem Firma Google, która obejmuje swoje główne produkty internetowe, takie jak reklamy, Android, Chrome, Hardware, Google Cloud, Google Maps, Google Play, Wyszukaj i YouTube . Oprócz obejmuje Google, opracowuje również produkty i usługi związane z Internetem, oprogramowaniem, elektroniką konsumencką i urządzeniami elektronicznymi, a jest to firma posiadająca, która jest poświęcona działalnością nabycia i eksploatacji różnych firm, w tym spółek w sektorach Takie jak biotechnologia, zdrowie, telekomunikacja i automatyzacja domu, takich jak dostęp, Calico, Capitalg, GV, Verily, Waymo, itd.

Alphabet został założony w 2015 r. Przez Lawrence E. Page i Sergey Mikhaylovich Brin. Spółka ma kapitalizację USD 1 834.46b i ma łącznie 666 75.000 Znakomite akcje, dzięki czemu jest 5. największą firmą na świecie. Ma około 135,301 pracowników na całym świecie i jego główny Siedziba główna ma 1600 Amfiteatr Parkway, widok na góry CA, USA.

Na świecie 100 największych firm według kapitalizacji rynkowej w 2021 r. – Źródło: https://www.statista.com/statistics/263264/top-compities-in-the-World-by-market-Capitalization/ Alfabet Plany Aby uwolnić swoje kwartalne sprawozdanie na koniec fiskalnego SEP 2021 kwartału we wtorek, 26 października po zamknięciu rynku. Oczekuje się, że szacunki zostaną przekroczone, ponieważ ma w ciągu ostatnich 4 kwartałów. Googl wykonywał ogromnie w tym roku z 68,95% zwrotem w 12 miesiącach i 0,59% w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

“Pomimo dodania IDFA [Identyfikator do reklamy] i niepewność łańcucha dostaw w IV kwartale, pozostajemy konstruktywne na akcjach.” – Justin Post Bofa

Alphabet Inc. jest miejscem 2 przez Zacks (Kup) w # 103 z # 251 na górze 41% rankingu branży usług internetowych z ESP 7.71%, najbardziej dokładnych szacunków EPS w wysokości 24,91 USD oraz szacunkowe EPS w wysokości 23,13 USD.

Szukanie Alpha Presies EPS w wysokości 23,37 USD, który wynosiłby + 42,49% w stosunku do poprzedniego roku z szacowanym zyskiem w wysokości 63,35 mld USD z 21 wersjami w górę i 3 w ciągu ostatnich 90 dni.

“Alphabet Inc. był jednym z największych czynników do wykonania w trzecim kwartale. Alfabet jest wiodącym dostawcą wyszukiwania Internetu, korzystając z przesunięcia w dziedzinie dolarów reklamowych z tradycyjnych mediów, takich jak telewizja, radio i gazety na platformy cyfrowe. Firma jest liderem w realizacji AI, autonomicznych pojazdów i przetwarzania w chmurze i jest właścicielem właściwości High-Traffic YouTube. Alfabet przyczynił się do wykonania z silnym raportem kwartalnym podkreślonym przez wzrost przychodów, który bije oczekiwania konsensusów we wszystkich segmentach. Spółka Podstawowe dochody w wyszukiwaniu wzrosły o 10% w ciągu ostatnich dwóch lat, a przetwarzanie w chmurze wzrosły o 8%. Wyniki YouTube przekroczyły również oczekiwania. Omówienie wyników kwartalnych, zarządzanie alfabetem powiedziało, że detaliczna, rozrywka i podróże były szczególnie silnymi rynkami końcowymi. Stała struktura kosztów usługi wyszukiwania alfabetu spowodowała rentowność w wyniku lepszego niż oczekiwanego wzrostu przychodów. ” -Alger Widma Fundusz Inwestor List

Global Public Cloud Usługi Usługi końcowe Wydatki na użytkownika – Źródło: https://www.gartner.com/pl/newsroom/press-relaress/2020-11-17-gartner-orecasts-worldwide-Public- Użytkownik Cloud-End-End -Stending-To-Grow-18-procentowy-w 2021 Alphabet jest bardzo solidny w sektorze wyszukiwania, ponieważ wyszukiwarka została poprawiona dzięki wprowadzeniu technologii zjednoczonych modeli wielozadaniowych (mama ) wspierany przez IA i LAMDA, zapewniając lepsze wyniki użytkownikowi Wyszukiwania oprócz zwiększenia wyszukiwarek na urządzeniach mobilnych. Z drugiej strony, jest częścią poprawy w jego portfolio usług reklamowych, Google zwiększa reklamy lokalnych usług zdobywczych w tej dziedzinie, chociaż mogą istnieć nowe wyzwania regulacyjne. Wszystko to jednak obiecuje korzystny kwartał dla firmy.

Jednym punktem wartym rozważenia jest firma Cloud Google, ponieważ jest to linczpina wzrostu alfabetu dzięki wzmocnieniu swojej platformy Google Cloud i Oferta obsługi Google Workspace. Przychody segmentowe były 4,6 mld USD w drugim kwartale reprezentujące 7,5% całkowitych przychodów. W tym kwartale, oszacowanie opakowania Zack Consensus dla Google Cloud Przychody są ustalane na poziomie 5,01 mld USD, sugerując wzrost o 45,5% w sprawie zgłoszonej figury na kwartał poprzedniego roku. Dlatego alfabet ma niezbędne elementy do przyspieszenia wzrostu segmentu chmur, ale powinien Należy zauważyć, że alfabet ma już globalną infrastrukturę IT na równi z liderami Amazon i Microsoft w tym segmencie biznesowym, raportuje Seekingalpha.

Alfabet musiał stawić czoła kilkoma wyzwaniom, w tym obawy z technologią śledzenia reklam i wycofywania się z plików cookie, podczas gdy Google zapłacił Rosję ponad 32 milionów rubli (455,079 USD) w grzywien, aby nie usunąć treści, które Moskwa uważa za nielegalne. Google zgłosił za pośrednictwem poczty Android, że obniży opłaty za sklepy z aplikacjami na pół dla większości deweloperów. Zamiast upuszczać od 30% do 15% po 12 miesiącach, opłaty za usługi dla subskrypcji w Google Play Store będą miały 15% od deweloperów dołączyć, firma ogłosiła.

“subskrypcje cyfrowe stały się jednym z najszybciej rozwijających się modeli deweloperów, ale wiemy, że firmy subskrypcyjne zwracają się przed konkretnym wyzwaniom w przejęciu i zatrzymaniu klienta.” “Pracowaliśmy z naszymi partnerami w randkach Branże, fitness, edukacja i inni, aby zrozumieć niuanse swoich przedsiębiorstw. Nasza obecna opłata za usługę spada od 30% do 15% po 12 miesiącach powtarzających się subskrypcji. Ale słyszeliśmy, że utrata klientów utrudnia ubezpieczenie firm, aby skorzystać z tej obniżonej opłaty. Więc trzymamy się prostych rzeczy, aby upewnić się, że mogą. ” – Samat Samat, wiceprezes Zarządzający produktami w Google

prawdopodobne jest, że wysiłki Spółki otaczają spółki w ramach alfabetu, takie jak rozbudowa gniazda, pchanie na rynku rozgłosie Googletv, Unii z systemami Cisco w celu wspierania interoperacyjności wśród swoich klientów I użytkownikom ekspansja programu wczesnego jeźdźca, który jest bezpodstawnym serwisem transportowym z WayMo, a także jego siły w rozwoju płatności cyfrowych i opieki zdrowotnej, wpływają na wyniki tego III kw. w dobrym sposobie.

Analiza techniczna – Alfabet Alphabet H4

utrzymał absuldalny rajd od samego początku. Na początku roku weszła do zasięgu po przełomie wsparcia psychologicznego 2000, do 2116, kończąc przełamanie zakresu do góry i zarządzania, aby zaznaczyć maksymalnie do 2439.60, a następnie powróci do jego wsparcia oznaczającego minimum w Począwszy od 2230 roku w górę i oznaczał nowy cały czas wysoko w 2778.70. Cena mogłaby nadal wznieść się na następny poziom psychologiczny w 2800, który jest już bardzo blisko, a jeśli utrzymany może być rajdowy do następnego oporu, który oznacza Fe 161,8 w 2939.54 Zbliża się do poziomu psychologicznego 3000.

Aldo Zapien.

Market Analyst – HF Urząd Edukacyjny – Meksyk

Zrzeczenie się: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Przyjmujemy Nie odpowiedzialność za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.