Aktualności – Kredyt Karma i QuickBooks pomagają dla małych firm

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 29, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Wzrost nieaktratycznych usług bankowych jest rozkwit. Myśleliśmy, że kredytowa karma była tylko bezpłatną obsługą “kredytową”, ale teraz z intuit Quickbooks rozszerzają się, aby oferować coraz więcej usług skoncentrowanych na małych firmach.

Karma informacyjna

Karma Kredytowa, platforma technologiczna konsumentów z więcej Niż 100 milionów członków w USA, ogłosił dziś integrację kredytową Karma Pieniądze i Intuit (Nasdaq: INTU) QuickBooks Online Layroll, dostawcę listów numer jeden dla małych firm1.

Konsumenci płacą ponad 30 miliardów dolarów opłat bankowych każdego roku . Dzięki tej integracji kredytowej karmy i QuickBooks ma nadzieję, aby utrzymać więcej pieniędzy w kieszeniach ciężko pracujących pracowników małych firm, dając im możliwość wpłacenia wypłaty w kredyty pieniężne Karma wydać konto2. Teraz pracownicy zapłacili przez listy płac QuickBooks może płynnie podpisać aż do Niech ich wypłata automatycznie zdeponuje na koncie pieniężnym Karma.

w roku fiskalnym 2020 r. QuickBooks Paile Pays zostały przetworzone płatności za ponad 15 milionów pracowników, stanowiących ponad 208 miliardów dolarów rocznie. Ta początkową integrację z QuickBooks Online Layroll umożliwią Karma Karma szybko skalować Kredytowe pieniądze Karma, największym przedsięwzięciem firmy, a także dając także pracowników wypłacanych przez QuickBooks Płacić lepszy sposób na wydanie, oszczędzania i zarządzania ich pieniędzmi.

“Kiedy dołączyliśmy siły z intuitem, wiedzieliśmy, że istnieją możliwości dla naszych firm partnerzy w celu zbudowania bardziej holistycznego ekosystemu finansowego dla członków do zarządzania wszystkimi aspektami ich finansów w jednym miejscu, a ich wypłata jest główną częścią tego – powiedział Ken Lin, założyciel i dyrektor generalny karmy kredytowej. “Ta integracja pozwoli nam dotrzeć do małych firm i zapewni ich pracowników, wielu z nich jest prowadzenie wypłaty do wypłaty, z lepszym ogólnym sprawdzaniem i oszczędzającym doświadczeniem. ”

Kredyt Karma Pieniądze to doświadczenie pieniężne, które zapewnia swobodne otwarte kontrole i konta oszczędności3 bez kontroli kredytowej, bez minimalnej bilansu do otwarcia i nie ma ukrytych opłat, wraz z dostępem do wolnej od opłat sieci więcej niż 55 000 bankomatów w całym kraju więcej niż 55 000 bankomatów w całym kraju Dla członków spędzać konta4. Klienci, którzy zarejestrowali się na wydatki na kredyt Karma, będą mieli również dostęp do funkcji, takich jak Natychmiastowa Karma , która zachowuje dobre zachowanie wydatków, dając członkom szansę na wygranie swoich pieniędzy, gdy spędzają gotówkę, mają już na swoich rachunkach .5

pracowników Może teraz zdecydować się na wpłacenie wypłaty w Kredytowe pieniądze Karma za pośrednictwem portalu pracowniczego, QuickBooks Workforce, co daje im dostęp na żądanie do ich wynagrodzeń, przepracowane godziny i W2S. W nadchodzących miesiącach kredytu Karma pieniądze będą również integrować QuickBooks Pulpit Desktop Payroll, zapewniając jeszcze więcej pracowników biznesowych z możliwością otwarcia kredytu Karma Pieniądze wydać lub zaoszczędzić konto i, dla niektórych potencjał, aby otrzymywać wypłaty do dwóch dni przed ich wyznaczoną wypłatą.

“Ponad 70 procent pracowników płaconych za pośrednictwem listy płac online QuickBooks jest co godzinowe zarobki, którzy robią mniej niż 50 000 $ rocznie,” powiedział Laurent Sellier, wiceprezes i lider biznesu, intuit QuickBooks Online Layroll. “Integracja między pieniędzmi karmą kredytową i QuickBooks Layroll ułatwi dla małych pracowników biznesu zarządzania ich pieniędzmi i utrzymywać więcej pieniędzy w kieszeniach. ”

Oznacza to drugą integrację od czasu zamknięcia karmy kredytowej intuit intuit, a najnowszy przykład spółek partnerskich w celu zapewnienia bardziej zintegrowanego doświadczenia produktu dla ich klientów, szybko i na skali.

. Kredytowa karma jest niezależną stroną trzecią i nie jest bankiem. Platforma Karma Kredytowa ułatwia otwarcie i zarządzanie spędzaniem i zapisywania kont oferowanych przez naszego partnera Banku MVB Bank, Inc., członek FDIC.

O KREDYT KARMA Założona w 2007 roku przez Ken Lin, Kredyt Karma, Intuit Company (NASDAQ: INTU), jest firmą technologiczną konsumencką z ponad 110 milionami członków w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie, w tym prawie połowa wszystkich USA Millennials. Choć najlepiej znany z pionierskich bezpłatnych wyników kredytowych, członkowie firmy zwracają się do Karma kredytowa za wszystko związane ze swoimi celami finansowymi, w tym monitorowanie tożsamości, ubiegając się o karty kredytowe, zakupy kredytów (samochodów, domowych i osobistych), rachunków oszczędnościowych i teraz sprawdzając konta Poprzez naszego partnera Banku, MVB Bank, Inc., FDIC Członek – wszystko za darmo. Dowiedz się więcej o tym, jak członkowie Karmy kredytowej robią postępy finansowe na Tiktok, Instagramie, Facebooku i Twitterze.

O KREDYT KARMA MONEY Kredyt Karma Pieniądze to nowe doświadczenie pieniężne z Kredytowej Karmy, Platforma Finance Finance ponad 100 milionów Amerykanów już zaufała. Kredyt Karma Money Save Rachunek są bezpłatne, oprocentowane Rachunki oszczędnościowe bez opłat, nie ma minimum do otwarcia i żadnych połowów. Nowo uruchomione, Kredytowe Karma Pieniądze Wydawać Rachunki sprawdzają konta wolne od ukrytych opłat z funkcjami, takimi jak maksymalnie dwa dni wczesnego dostępu do PayChecks6 i Natychmiastowej Karmy, która zachęca się z dobrymi zachowań wydatków, dając członkom szansę na zdobycie pieniędzy, gdy spędzają gotówkę już mają na swoich kontach. Dowiedz się więcej o Money Karma Karma i jak sprawić, by inteligentne pieniądze porusza się na Tiktok. Aby otworzyć spędzić konto, odwiedź CreditKarma.com/checking.

In Incuit Intuit to globalna platforma technologiczna, która pomaga naszym klientom i społecznościom przezwyciężyć swoje najważniejsze wyzwania finansowe. Obsługa około 100 milionów klientów na całym świecie z Turbotax, QuickBooks, Mint i Karma Karma, wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość prosperowania. Nigdy nie przestajemy pracować, aby znaleźć nowe, innowacyjne sposoby, aby to możliwe. Odwiedź nas, aby uzyskać najnowsze informacje na temat Injuit, naszych produktów i usług oraz znajdź nas na społeczności.

Post Aktualności – Kredyt Karma i QuickBoooks Pomoc małych pracowników biznesu pojawił się najpierw na smarthustle.com.

.