Aktualizacja rynku – 7 grudnia – akcje i waluty zyskują jako Omicron Worries Wene

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 9, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

USD ( USDIDILDEX 96.15 ) stabilny, ponieważ Treasuries wzrosła ostro w sprawie usprawnienia apetytu na ryzyko na oczekiwania na przyspieszenie w Qe zwężającym się, który ma zostać ogłoszony na spotkaniu FOMC w przyszłym tygodniu, a gdy rynek ustanowił w tym tygodniu $ 112 BLN W kuponie . Sentyment giełdowych Wzmocniony dalszych przez noc, a GER30 i UK100 są odpowiednio publikowanie odpowiednio o 0,6% i 0,2%, podczas gdy wzrost o 0,7% w r. Usługę prowadzi nas na futures. Ustawienia w Lewej polityce RBA RBA pozostawiono niezmienione, ale brzmiało stosunkowo optymistą na froncie wirusa, który dla niektórych sygnalizowanych, że wczesne wyjście z QE znajduje się na kartach. Rosnące ufność, że Omicron nie zostanie wykolejenia Global Recovery , ale oznacza to również, że banki centralne pozostają na kursie, aby wzmocnić bodziec, ponieważ nowe ograniczenia wirusowe prawdopodobnie dodają do presji inflacyjnych. Dzisiejsze wydane UK BRC sprzedaż detaliczna była silniejsza niż oczekiwano, ale może być zniekształcony przez ostrzeżenia, że ​​konsumenci powinni przedstawić zakupy świąteczne w świetle zakłóceń łańcucha dostaw, które mogły pogorszyć się nad zimą. US daje 10-letnich szybkości podnoszone 1,7 pb do 1,45% przez noc, Stawki JGB stawki wzrasta o 1,7 bp na poziomie 0,051%, ponieważ nastroje giełdowe nadal się poprawi. Australia 10-letnia skoczyła 6,5 ​​pp do 1,64%. Zasoil – wyższy powyżej 200-DMA przy $ $ 70.60 – obawy dotyczące wpływu wariantu OMICRON na globalne popyt na paliwo, podczas gdy Iranowe rozmowy jądrowe utknęły, opóźniając powrót surowca irańskiego. Rynki FX – EURUSD pozostaje poniżej znaku 1,13, podczas gdy kabel jest jeszcze poniżej 1,33, ponieważ decyzja FOMC wchodzi w widoku. USDJPY Podniósł do 113,72, ale obecnie 113,58. European Open – 10-marca 10-letnia przyszłość Bund jest w dół -50 kleszczy, Underperforming w porównaniu z Treasuries i pozostawiając Rentowności Bund, aby skakać ostro w dokuczaniu handlu, po dnie rentowności Skarbu Państwa kontynuowały wyżej przez sesję azjatycką.

Dzisiaj – Kalendarz ma szczegółowe numery PKB w wysokości euro dla III kwartału, ale ostrość będzie na niemieckiej zaufaniu inwestorowi ZEW. W sesji amerykańskiej mamy handel i produktywność i kanadyjskie Ivey PMI.

Największy FX MOVER @ (07:30 GMT) Euraud (-0,41%) Obecnie MAS są wyrównane niższą linię sygnału MacD i histogram poniżej 0 i zanurzania, RSI nachylone do 26, stochastych spadków. H1 ATR 0,00226, codziennie 0,01442.

Click Tutaj znajdziesz dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

Analityk rynku

Zastrzeżenie: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji dokonanych na podstawie informacji zawartych w tym Komunikacja. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.