Aktualizacja rynku – 6 września – USD Off Post NFP Uple

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 8, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

News Market Today

USD ( USDIDILDEX 92.18) Kontynuuje w przylemień następujących NFP Nagłówek Miss (pchany do 91,91) – chociaż reszta raportu była silna; Oczekiwania stożkowe poślizgnięcie się do Nov-Dec. DLA Odbył się na zyski i spłaszczony (10yr 1.322%), podczas gdy akcji poślizgnął przed długim weekendem ( USA500 -0.03% @ 4535, futs at 4538). Nikkei + 2% wygląda jak minister Covid ( Taro Kono ) będzie nowy PM. Zasoil Zawiesza się po cenach z Arabii Saudyjskiej do Klientów Azji. Od $ 70.00 + w piątek do $ 68.00 , teraz. Złoto posiada piątki zyski (zebrane z 1805 do 1832 USD szczyt) Transakcje o wartości 1827 USD teraz.) Nocleg – Azjatyckie rynki zapasowe miesza się, Nikkei Lead Rynki wyżej na rozmowie przywództwa. Niedobory chipów nadal zdobywają nagłówki (Mercedes “do 2022”, fabryki GM na “bezczynności”, CBI w Wielkiej Brytanii ostrzega o problemach dla “co najmniej 2 lata”.) NZ, aby złagodzić obloty Covid, przypadki w Australii do szczytu w ciągu dwóch tygodni (nacisk na szczepienia; 75% NSW / Victoria Popn. ma teraz miał pierwsze ryzyko.)

Tydzień przed RBA, (wtorek) Boc (środa) i górna część sklepu EBC (Will MS Lagarde Talk Taper Dates?) – Kluczowe dane USA wynosi PPI (piątek ) i wstrząsy (środa). Plus PKB UE i JPY (wtorek), chińska inflacja (czwartek) i kanadyjskie miejsca pracy (piątek).

European Open – 10 grudnia-YR Bund Przyszłość w dół 8 kleszczy, futures USA również frakcjonalnie niższe. Nagłówek numeru płacowego w USA może być słabszy niż oczekiwano, ale był silny w szczegółach i przeciwko temu rynkach tła wydają się czekać na EBC ogłosić niewielkie zwężanie w miesięcznym poziomie zakupu aktywów w tym tygodniu. Lagarde grę w znaczeniu i prawdopodobnie po raz kolejny podkreśla siłą gołębiającej wskazówki dotyczące stawki Outlook i podkreśl fakt, że zakupy aktywów na poziomie widoczne w pierwszym kwartale nadal oznaczałyby znaczne wsparcie.

DAX i FTSE 100 futures trwa 0,1%, a futures USA są również frakcjonalnie wyższe. Na rynkach FX EUR i Sterling spadły przeciwko w dużej mierze silniejszym dolarze, pozostawiając EURUSD i Kabel w 1.1872 i 1.3851 odpowiednio. AUD & NZD dał, że niektóre z najmniej dwóch tygodni zyskuje jutro przed RBA. USDJPY podniósł się do 109,80 z piątkami blisko o 109,67.

Dzisiaj – US & Canada zamknięte dla dziennika pracy Niemieckie zamówienia przemysłowe, EZ & UK Construction Pmis, EZ Sentix Indeks.

Największy napęd @ (06:30 GMT) Audusd (-0.30%) SLIOPED z 0,69% zysku w piątek na 0,7445 zamknięcia, do 0,7480 teraz. Szybszy MA jest teraz płaski, linia sygnału MacD i histogram nadal powyżej 0, ale spadająca RSI 53.30 i mieszkanie. Stochs rosnący ze strefy OS. H1 ATR 0,0009, codziennie ATR 0,0062.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Stuart Cowell

Analityk Market Head

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnej inwestycji Badania. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł i wszelkich informacji zawierających wskazanie W przeszłości wydajność nie jest gwarancją ani niezawodnym wskaźnikiem przyszłych wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.