Aktualizacja rynku – 3 czerwca – szalone huśtawki kontynuowane

Opublikowany przez Andrzej Nowak o June 8, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Trading jest dziś raczej bezkierunkowy w prowadzeniu do danych o zleceniu. USD przesunął się niżej ( USDindex 101.70 ). zapasów przedłużone zyski z dnia na dzień (NASDAQ +2,69%) , a skarbowe podskoczyły od czerwonego do zielonego iz powrotem. Rynki azjatyckie zarządzały dość szerokimi korzyściami, a zapasy technologiczne wciąż przewyższały po tym, jak prowadziły wczorajsze rajd na Wall Street ( Nikkei +1,2 % , ASX +0,9 %), a Chiny i HK zostały zamknięte dzisiaj. Europejskie futory są niższe (Włochy, Hiszpania i Francja zamknięte i Wielka Brytania zamknięte do poniedziałku). Skarb Państwa ogłosił pakiet Aukcji kuponów o wartości 96 USD na następny tydzień. Wczorajsze dane wykazały siłę w roszczeniach bezrobotnych i słabości prywatnych płac ADP i zamówieniach fabrycznych.

USDINDEX z powrotem do 101,70 , cofając wszystkie zyski od środy. EACTITES USA500 (+ 1,84% ) 4189 , podczas gdy USA30 było 1,33% jędrniejszy. Przyszłość GER40 jest w górę o 0,8% , podczas gdy futures w USA wyglądają bardziej ostrożnie, gdy pojawiają się kluczowe numery płac w USA. daje 10-letni stawka wzrosła o 0,5 bps do 2,91%, z 2-letnim 0,2 bps niższym na poziomie 2,64%. Olej Usoil wzrósł do 116,27 $ Przed poprawieniem do 114,60 $ Teraz, zgodnie z raportem z zapasów EIA, który przepełnił wzmocnienie produkcji ogłoszonej przez OPEC+ w sierpniu i sierpniu Rosja z kwot produkcyjnych, które sugerowały zwiększenie produkcji Saudyjskiej i ZEA, aby zrekompensować stratę. Gold zgromadził się do 1874 USD. Bitcoin z powrotem powyżej $ 30 000. FX Rynki – USDINDEX IS Nieco niższe, EURUSD udało się przenieść do 1.0755, USDJPY nadal utrzymuje blisko 130,00, Kabel jest na 1.2574 . Uwaga : NFP raczej nie zrobi żadnej różnicy w zakresie Fed – ale rynek pracy do Q3 będzie ważnym wyznacznikiem FOMC. Tymczasem rynki utrzymują się do wahając się w przypadku przepływów ryzyka, odpływów ryzyka i wahania inflacji/wzrostu Niepewności, a także perspektywy reakcji z kluczowych banków centralnych, podczas gdy zmienność energii i ciągłych zniekształceń z zysków z Łańcuchy dostaw również mają wpływ.

dziś – UE Sprzedaż detaliczna, US NFP , usługi ISM PMI i mowa Biden.

Największy FX MOVER @ (06:30 GMT) Cocoa ( -1,55% ) Zanurzony do 50-okresowej SMA przy 2470 z 2537. MAS wyrównujący niższe, linie MACD spadają, ale utrzymują się powyżej 0, RSI 46, ale wskazując wyższe, H1 ATR 19.07, codziennie ATR 51,92.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ANDRIA PICHIDI

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Materiał jest dostarczany jako ogólny komunikacja marketingowa tylko dla celów informacyjnych i nie stanowi niezależnego badań inwestycyjnych inwestycyjnych . Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodną Wskaźnik przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być odtwarzana ani dalsza dystrybucja.