Aktualizacja rynku – 28 września – Energie Wzroga

Wysłany przez:

News Market

DLA Rose (10R zamknięty w 1,51% – najwyższy poziom od czerwca , z 30-letnim testowaniem 2,04% , podczas gdy 5-letni hit 1,005% przed wycofaniem się od stawek te kluczowe obszary). Teraz przy 1,447% w handlu azjatyckim (najwyższa od 2020 marca). Akcje rozszerzone straty, ale stabilizowane dziś rano. Trwałe towary dodane do niedźwiedziowego odchylenia widziane od czasu FOMC Hawkik Pivot w ostatnią środę. Usa500 -51 w 4431 (S1), usa100 -319 A , ale obecnie w 15160 . USA30 Zaawansowane 0,2% jako siłę w materiałach, energii i finansach wspieranych. Asian Equities Trade Mieszane, – Akcje nieruchomości Zgromadzone w Hong Kongu po tym, jak Bank Centralny Chin powiedział, że będzie działać, aby chronić “zdrowy” rozwój nieruchomości Rynki – ASX Poprawiono w -1,4%. VIX Odbił się z 20DMA i zamknięty w 20.27. Zasoil Rally kontynuuje (październik 2018) – Brent na 2018 wysokości, ponad 80 USD. Energia wzrosła o ponad 3,5%, ponieważ ceny ropy zbliżają się do trzech lat. Financials wzrosła w pobliżu 1,5% w wyniku wyższych stawek, podczas gdy technologii spadła w pobliżu 1% z tego samego powodu. FX Markets – GBP Bid – pomógł wyższymi wskaźnikom. – USD i JPY Słabsze – USDJPY – 110.30, Kabel 1.3700, EURUSD 1.1681. European Open – 10-letnia przyszłość Bund w grudniu wynosi 20 kleszczy, futures w USA również sprzedawane, a US 10-letnia stawka uniosła się powyżej 1,5%, ponieważ inwestorzy nadal wprowadzają oczekiwania wędrówek. Futures GER30 i UK100 nadal wynoszą 0,2%, Futures USA są również w większości wyższe, ponieważ bank centralny Chin próbował uspokoić nerwy w sprawie zdrowia sektora nieruchomości.

GILTS Underformed Wczoraj i prawdopodobnie będą nadal pozostać pod presją po Gubernator Boe Bailey ponownie egzekwowany komunikatem banku na temat możliwości stawek turystycznych przed zakończeniem kupowania obligacji. Wielu oczekuje, że podwyżka stawki przyjdzie w pierwszym kwartale przyszłego roku, a gdy Bailey podkreślił również problemy, w którym gospodarka Wielkiej Brytanii stoi z tej zimy, podkreślił, że polityka pieniężna nie będzie w stanie naprawić tych.

Lagarde kontynuuje wypróbowanie spekulacji wycieczek w zatoce i prawdopodobnie będzie kontynuować wzdłuż tych linii, gdy otworzy roczną konferencję EBC w ramach bankowości centralnej dzisiaj.

Dzisiaj – Releases danych są ponownie cienkie na ziemi, ale zawierają przemówienia ECB Lagarda i Przewodniczące przemówienia Powell i zaufanie konsumentów USA.

Aktualizacja rynku – 28 września – Energie Wzroga

Największy napęd @ (06:30 GMT) Audjpy (+ 0,48%) złamał 81,00 bariery przed wyborami. Następny Opór 81.40 i 81.80 . Szybsze spłaszczone MAS, sugerując konsolidację, linię Sygnał MACD i histogram rajdujący, ale RSI obrócił się poniżej 70 i upuszczenie. H1 ATR 0,1300, Codziennie ATR 0,309.

CLICK Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych . Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaż każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.