Aktualizacja rynku- 28 czerwca- miesiąc, kwartał i pół roku

Opublikowany przez Andrzej Nowak o July 2, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USD pod ciśnieniem ( USDIndex 103,40), zapasów mieszanych przez noc, ale obecnie w UE otwartym . REFDS Zostało zatopione przez dwie słabe aukcje notatek po wczesnej ofercie ryzykownej na rynku obligacji. JGB Rośnie, , z krzywą wydajności rozszerzającą się do najsilniejszego poziomu od 2015 r. Olej w górę przy 111,45, złota stałego. Raport amerykańskich Durables i oczekującej sprzedaży domowej zaskoczonej po stronie, podczas gdy indeks Dallas Fed spadł. Dzisiejszy Niemieckie zaufanie konsumentów nie tak złe, jak się obawiano , ale Nagłówek wygląda na gorzej niż podczas pandemii, a wynikająca z tego presja na konsumpcję zwiększy ryzyko recesji nie tylko w Niemczech.

USDindex do 103,40, ponieważ ostrożni inwestorzy zmierzali pod kątem bezpieczeństwa, a dolar amerykański został ograniczony, chociaż ogólne poziomy nie wyglądają bardzo inaczej niż Wczoraj. EACTII Nikkei i ASX Zamknięte z zyskami odpowiednio 0,7% i 0,9%. Wall Street potknął się i stracił przyczepność z USA100 spadającym -0,72%. USA500 spadł o -0,30%, a USA30 stracił -0,20%. daje 10 lat wzrosło o około 9 bps w celu przetestowania 3,21%, ale zakończyło się 3,194%. Olej wydłuża zyski – 111,38 USD. Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie wydają się mało prawdopodobne, aby znacznie zwiększyć produkcję, ponieważ oba wytwarzają maksymalną pojemność. podczas gdy niepokoje polityczne w Libii i Ekwadorze zwiększają obawy. Gold Scalback do 1 827 USD. FX Rynki – Eurusd przeanalizuje barierę 1,06, USDJPY wynosi 135,68, kabel handluje teraz 1,2290, od piątku. Today – Nacisk kładziony jest na prezydent EBC Lagarde na Forum EBC na temat bankowości centralnej w Sintra, Portugalia i świadczenie konsumentów USA później.

Największy FX Mover @ (06:30 GMT) AudJpy (+0,69%). Złużyło 3-dniowy szczyt i transakcje powyżej 94,00. MAS wyrównując wyżej, linie MACD są pozytywnie skonfigurowane, RSI 67, ale spłaszczone. H1 ATR 0,214, dziennie ATR 1,507.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ANDRIA PICHIDI

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Materiał jest dostarczany jako ogólny komunikacja marketingowa tylko dla celów informacyjnych i nie stanowi niezależnego badań inwestycyjnych inwestycyjnych . Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są zebrane Z renomowanych źródeł i wszelkich informacji zawierających wskazanie wcześniejszych wyników nie jest gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.