Aktualizacja rynku – 27 grudnia

Opublikowany przez Andrzej Nowak o January 2, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

rynków akcji były wąsko zmieszane przez Azję w ostrożnym handlu, a Australii i Hong Kong wśród rynków wśród rynków wciąż zamknięto na rozszerzony weekend wakacyjny. W Europie Wielka Brytania jest nadal na wakacjach, aw Ameryce Północnej Kanada pozostanie dziś zamknięta.

USD ( USDIndex 96.20 ) Stabilny w obszarze 96-96.25. US Zagospodarowanie zysków w przeciwieństwie do Azja Zasoby , które skorygowane niższe pomimo dalszych obietnic wsparcia dla gospodarki od urzędników w Pekinie. DLA Róża także; Zasoil i Złoto pod odświeżonym ciśnieniem. Japonia sprzedaż detaliczna była silniejsza niż spodziewana – rząd w zeszłym tygodniu ogłosiła więcej środków bodźców, które obejmują również bezpośredni materiały do ​​rodzin, które zwiększają szanse na odzyskanie LED zużycia, chociaż Omicron może nadal osłabić ten scenariusz. US DLA 10YR Poprawiono -1,7 pb do 1,48%, ponieważ amerykańskie Treasuries znalazły nabywców. Equities – USA500 ustalono na 4730 (0,5% powyżej klucza 4700), NASDAQ w 16344 roku, Usa30 w przyszłości 35950, GER30 Przyszłość wynosi -0,3%, Nikkei Poprawiono -0,37%. Zasoil – odwrócony od $ 73.58 , do 72.34, Po linie lotnicze zwalnili tysiące lotów nad świętami świątecznymi wśród gwałtownych przypadków COVID-19, choć brent surowy zyskał wsparcie od nadziei, że wariant OMICRON będzie miał ograniczony wpływ na globalny żądanie. Umowa nie handluje w piątek z powodu urlopu na rynku amerykańskim. Złoto – Stabilny powyżej 1,805 dolarów jako słabszy rentowność z bilarowatym dolara. Rynki FX – Yen walczył, USDJPY podniósł do 114.68 , EURUSD 1.1317 , Kabel Transakcje przy 1,3400. Dzisiaj – Kalendarz danych jest dość pusty po obu stronach Atlantic, który opuści inwestorzy rozmyślające zmiany wirusa i centralne perspektywy bankowe, z wczesnym handlem sugerującym ostrożny tło i ograniczone ruchy.

Największy FX MOVER @ (07:30 GMT) EURAUD (+ 0,60%) naruszył 1,5692, łamanie 20- i 50-godzinnych SMA, które zostały upylone. Linia i histogram Sygnał MacD zmieniły się dodatni. RSI 61.73 i rosnące.

Click Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych . Nic w tym Niniejszy komunikat zawiera lub powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaproszenie do celów zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej pisemnej zgody.

.