Aktualizacja rynku – 26 stycznia – Banki centralne Eyed

Opublikowany przez Andrzej Nowak o January 30, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

To był dziki wtorek w prowadzeniu do dzisiejszej decyzji FOMC. Zarówno obligacje, jak i zapasy zamknięte niższe, ponieważ Fed jest powszechnie oczekiwana, aby zarysować strategię wędrówek o wysokości 25 bp liftoff w marcu. Przesadzone obawy o ruchu 50 bp i być może sznur 4 do 5 podwyżek w tym roku rozpoznał, choć podejrzewamy, że rynki są nadal przedmiotem zbyt noszenia. Oczekujemy, że oświadczenie polityczne i konferencja prasowa POWELL jest mniej jastrząb, niż przewidywana, stąd ustawienie rynków do odrobiny rajdu ulgi.

Do tej pory obligacje zmagały się, zapasy uderzają ponownie w Skids w sesji amerykańskiej, ale złagodzone w sesji Azji, a rynki FX pozostały w wąskim zakresie, ponieważ rynki czekają na FOMC i Boc. Australia była na wakacjach, co wykonane na nieco niższe woluminy, ale głównie nadchodzące ogłoszenie FOMC, które umieściło pokrywę na rynkach. Napięcia Ukrainy i spekulacje Dostawy gazu do Europy W przypadku eskalacji napięć z Rosją waży się na sentymentach. UK PM Boris Johnson musi teraz odpowiedzieć na policję nad “Partygate”, z wezwaniem do rezygnacji do zdobycia głośniej.

USD ( USDIndex 96 ) Kontynuacja nachylenia – 3 dni powyżej 20-DMA. 10-letni Skarb Państwa. Stopa wynosi 0,4 BP przy 1,773% W sprawie zapewnienia bodźcu, aby osiągnąć 2% cel inflacyjny. $ 55 mld USD 5-letni aukcja była super silna . Akcje ‘s -3.18% spadł osłabienie, a następnie straty -2.8% USA500 i -2,3% Spadek USA30. Obecnie Topix i Nikkei Poprawiono -0.25% i -0.44%, GER40 i UK100 Futures mają odpowiednio 0,66% i 0,84%, podczas gdy EURO STOXX 50 wynosi 0,7% więcej . Zarobki: General Electric, bije na zarobki, ale brakowało przychodów, które mocno ważyło, podczas gdy American Express dostarczył wsparcia do wzrostu solidnych zarobków prowadzonych przez rekordowe wydatki na kartę kredytową. Microsoft bije oczekiwania z zyskiem 18,8 mld USD. Banki centralne wyraźnie denerwują się na ryzyko efektów drugich, ale obniżenie wzrostu MFF 1

wczoraj podkreślił również ryzyko z spowolnienia pędu w porcelanie i rozwoju wirusów. Zasoil – do $ 84.60 – Dane API pokazują nas zapasy surowe, Biden zagraża sankcjom na Putinie o każdej inwazji, rynkach Czekaj na Fed Update, USA zatwierdza wymianę oleju z rezerwatu strategicznego. Iran-wyrównany przez Iranową Ruch Houthi uruchomił atak pociskowy na Zjednoczone Emiraty Arabskie Hosting Wojsko USA. Złoto – do 1844 $ od 1854 USD. Bitcoin przy 37 000 $ uchwytu . Rynki FX USDJPY Stabild AT 113.95. EURUSD w 1.1295 i Kabel przy 1,3500.

EUROPEJNE – Bund futures są pod presją, natomiast futures w USA poruszają się wyższe, natomiast na rynkach pieniężnych, niemiecki 10-letnia wydajność Bund podniósł 0,4 pp do -0,08%. BTPS są obsługiwane, a rozprzestrzenia się przychodzą.

Dzisiaj – Wraz z dzisiejszym rezultatem BOC i FOMC Kalendarz jest ciężki. Dzisiejszy łupek zawiera kilka największych, w tym Tesla, Abbott Labs, Intel , AT & T, Boeing, Anthem, ServiceNow, ADP, Lam Research, Crown Castle, Norfolk Southern, Freeport-McMoran, Progressive, Kimberly-Clark, Amfenol, Ameryprise, Corning, Nasdaq, Hess, Teradyne, Seagate, United Rentals, Raymond James i Teledyne. Dane obejmują grudnia Advance Towars Handel Raport

Największy FX MOVER @ (07:30 GMT) CADChF – Przerwy 0,7300 (R1) z 0,7195 obniża w poniedziałek. Szybkie MAS wyrównało niższy śródktaj ze wszystkimi wskaźnikami pędów wskazującymi dalej wyższe.

Click Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowią niezależne badania inwestycyjne. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej pisemnej zgody.

.