Aktualizacja rynku – 23 września

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 28, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USDIndex – posiada powyżej 111. daje : 10 lat wzrosło o 18 bps, osiągając 3,71%, ale zakończył 3,69%. 2 lata było o 9 bps wyższe przy 4,15% przed złagodzeniem. Według Bloomberga była to 11. z rzędu sesja strat, najdłuższa w rekordach (Data Aghent to 1976). 10 lat opadł przez 13 kolejnych dni. Krzywa odwróciła się do -54 bps wcześnie, zanim podniosła się do -42 bps pod koniec dnia. EUR – Złamane poniżej 0,9800. JPY – Pozostał wspierany po tym, jak urzędnicy wkroczyli i interweniowali wczoraj na rynkach Forex. USDJPY ma 142,20. GBP – Pozostaje w doldrum z kablem na poziomie 1,1200. zapasów zostały pogrążone na czerwono, w wieku 2 lat, ze słabością w zakresie uznania i finansów konsumentów. Niektóre polowanie na okazję podniosły indeksy z ich upadków i zobaczyły US30 Edge tymczasowo, ale spadły z bliska, aby zakończyć -0,35%. . US100 Utracone -1,37%, a US500 było wyłączone -0,85%. Usoil – unoszące się w obszarze 80-82. z dnia na dzień – Globalnie gorące wskaźniki inflacji spowodowały historycznie trudne działania prawie każdego banku centralnego na całym świecie w tym tygodniu i w ciągu miesiąca. W ciągu ostatnich 24 godzin było w sumie 250 BPS wzrostu stawki. Wiele banków centralnych na rynku wschodzących było również w akcji, zmuszone do dotrzymania kroku Fed i obrony ich walut. Republika Południowej Afryki podniosła wskaźnik 75 bps, a Indonezja i Filipiny wędrowały 50 bps. BOJ pozostał dziwnym człowiekiem, choć interweniował na rynku walutowym, aby wspierać JPY. Podczas gdy oczekiwano podwyżki 75 pz FOMC, poprawki w kropkach do 4,6% oszacowania stawki terminalowej, a Hawkish postawa przewodniczącego Powella spowodowały znaczną część nagrań na rynkach. Ponadto ostrzeżenie Powella, że ​​będzie dalszy ból Rynek mieszkaniowy i że ryzyko recesji wzrosły zaostrzone niepokój inwestora. To i wzrost rentowności uderzył w mega-tech ostro niżej. Niemniej jednak wielu wątpię, aby FOMC przeprowadzi swoją przewidywaną ścieżkę polityki, a niektórzy znaleźli możliwości zakupu pośród opuszczonego w akcjach.

dzisiaj – Wstępne PMI z Wielkiej Brytanii, Niemiec, UE i USA wraz z kanadyjskimi sprzedażą detaliczną i przewodniczącym Fed Powell.

Największy FX MOVER @ (06:30 GMT) GBPUSD (-0,63%) MAS wyrównujący dolne, histogram MACD rozciągają się znacznie poniżej 0, RSI 30,62, H1 ATR 0,00175, codziennie AT 0,01282.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

Analityk rynku

ZDZIELANIE: Dostarczony materiał ten jest dostarczony materiał ten Jako ogólna komunikacja marketingowa wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej rozpowszechniana Bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.