Aktualizacja rynku – 20 września

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 24, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USDIndex – ustawiony na 109–109,30, ponieważ skarbnicy były słabsze w dniu i zamknięte w pobliżu swoich upadków, gdy rynek czeka na wszystko, ale o 75 pz. 2-letni poziom Skarbu USA , który jest wyjątkowo wrażliwy na oczekiwania polityczne, wzrósł nawet o 3,970% po raz pierwszy od listopada 2007 r. Rentowność 10-letnia osiągnęła najwyższy poziom 3,518%, poziomu A Nie widać od kwietnia 2011 r. EUR – Powrót do parytetu (1,0030) po spadku nawet 0,9864 USD 6 września po raz pierwszy w dwóch dekad. JPY – AT 143.40 , w tygodniu po konsolidacji. BOJ decyduje o polityce w czwartek i jest powszechnie oczekuje się, że utrzymują swoje ultra-łatwe ustawienia bodźców niezmienione-w tym przypinanie 10-letniej rentowności blisko zera-w celu wsparcia kruchego ożywienia gospodarczego. GBP – w 1.1445, Znalezienie trochę gruntu po 37-letni najniższy. Oczekiwania konsensusu przewidują ruch 50 pz od Boe, chociaż prawdopodobnie omówiono ruch o 75 pz. Akcje: Rajd późnych dnia opuścił US100 w górę o 0,76% przy 11 535 , podczas gdy US30 i US500 Rosło odpowiednio 0,64% i 0,69%. Nikkei wzrosło o 0,45% na zamknięciu, ASX zarządzał wzmocnieniem 1,29%, podczas gdy CSI i zawiesi Seng jest obecnie wzrósł o 0,2% i 1,1%. GER40 i UK100 Futures są odpowiednio o 0,3% i 0,6%. Apple zebrało się wczoraj o 2,51%. Firma ogłosiła wczoraj, że ceny aplikacji i zakupów w aplikacji w sklepie z aplikacjami wzrosną w kilku krajach, w tym w Japonii, Malezji i wszystkich terytoriach korzystających z waluty euro, od następnego miesiąca. Również w oświadczeniu Dla Bloomberga Apple potwierdziło problem wstrząsania aparatem iPhone 14 Pro, a ujawnił, że opublikuje aktualizację oprogramowania, aby naprawić to . Ta aktualizacja powinna zostać wydana do następnego tygodnia. Usoil – na obszar 85 USD po zanurzeniu do 82 USD. Szacuje się, że amerykańskie zapasy ropy naftowej wzrosły w zeszłym tygodniu o około 2 miliony baryłek w ciągu tygodnia do 16 września, jak pokazała wstępna ankieta Reuters w poniedziałek. Tymczasem europejskie ceny gazu nadal spadają z holenderskim TTF na 170 EUR na megawatową godzinę – najniższe od 25 lipca. Rządy europejskie intensyfikują wysiłki w celu złagodzenia polegania na import rosyjski Zmniejsz zużycie energii w ramach przygotowań na zimę. Europejskie zapasy są prawie 86% pełne, ale jeśli Rosja nie wznawia dostaw gazu za pośrednictwem Nordstream 1, nadal będzie walką o uniknięcie cięć zasilania. z dnia na dzień i dziś – Startów zezwoleń na budowę i mieszkania w USA, inflacja kanadyjska i punktem kulminacyjnym jest mowa EBC Lagarde, zastępca przemówienia BOC Beaudry i mowa RBA Bullock.

Największy FX MOVER @ (06:30 GMT) GBPJPY (+0,42%) RALLies do 164,35 (200-godzinny SMA). MAS wyrównując wyższe, histogram MACD i linia sygnału stała się dodatni i wznoszącą się. RSI 69, H1 ATR 0,225, dziennie ATR 1,557.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ANGRIA PICHIDI

1

0 Analityk rynku

ZDZIEWANIE: TELEKTY TYLKO TYLKO KOMUNIKACJA MARKETIZACJI DLA INZYKA Badania inwestycyjne. Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną lub inwestycję Zalecenie lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.