Aktualizacja rynku – 20 lipca – akcje zbierały się; USD Down

Opublikowany przez Andrzej Nowak o July 26, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USDindex do 106,52. Stanów Zjednoczonych kontynuowały z dnia na dzień, po tym, jak rynki europejskie i amerykańskie odnotowały wczoraj szerokie zyski ( NASDAQ +3,11%) Wśród silnych zarobków i oczekiwanym wznowieniu rosyjskiej podaży gazowej do Europy pomagającej podnieść ryzyko nastrojowe i ułatwiają strach recesji. UK Inflacja CPI wzrosła do 9,4% T/Y w czerwcu z 9,1% r/r w poprzednim miesiącu. Inflacja rdzenia złagodziła się nieznacznie, ale przy 5,8% r/y nadal pozostaje daleko, znacznie powyżej celu. Niemiecka inflacja PPI nieznacznie złagodziła.

Zysk: Netflix akcje skoczyły po bicie zysku; Stracił mniej subskrybentów niż oczekiwano i mówi, że tańszy poziom reklamowy pojawi się na początku 2023 r. Boeing Rose na transakcji, aby sprzedać odrzutowce 777 partnerom, Johnson i Johnson i IBM upadł na ostrzeżenie o uderzeniu dolara, Halliburton , Hasbro i Truist Rose po bicie zysku. Johnson i Johnson pokonało szacunki analityków na temat siły w swojej jednostce farmaceutycznej, nawet gdy firma obniżyła swoją prognozę zysków w pełnym roku z powodu silniejszego dolara. Twitter Inc. i Elon Musk zostaną poddane rozprawie w październiku, czy miliarder musi ukończyć przejęcie spółki społecznościowej w dniu 44 miliardów dolarów, orzekł sędzia Delaware we wtorek. Amazon .com złożył pozew przeciwko liderom ponad 10 000 grup na Facebooku, które oskarżył o publikowanie fałszywych recenzji na stronie e-commerce, ogłosiła we wtorek firma.

USDINDEX jest pogrążony w dwóch tygodniach niskich do 106,52. Upadł 2 uchwyty w ciągu dwóch dni z ponad 20 -letniego najwyższego poziomu 108,54 w zeszły czwartek. EACTITES USA500 wzrósł o 2,76%, USA100 wzrósł o 3,11%, a następnie skok o 2,43% w USA30 . JPN225 zyskało 2,7%, ASX 1,7% i Hang Seng i CSI podniosły odpowiednio 1,6% i 0,2%. daje 10-letnia wydajność skarbca wzrosła o 0,2 pz o 3,02%. Olej do 98,70 i złota stałego za 1707 USD. FX Markets – Eurusd wzrósł do 1,0233 przed czwartkowym spotkaniem EBC. USDJPY poprawił do 137,52. Kabel na poziomie 1.2008. Today: Canadian CPI. Zarobki – Tesla, ASML Holding, Abbott Laboratories itp. Dla Europy dzień rozliczeń nadejdzie jutro, gdy spotkanie EBC zbiega się z dniem, w którym rurociąg Nordstream 1 ma ponownie otworzyć po zaplanowanych pracach konserwacyjnych. Jeśli Rosja nie zostanie ponownie otwarta, a ogłoszenie EBC rozczarowuje akcje w strefie euro, a EUR prawdopodobnie sprzedają się w tandemie z peryferyjami w strefie euro.

Największy FX Mover @ (06:30 GMT) US100 (+ 3,10% ). Wzbogacony do 12 356 . Następny opór 12 600 i 12 945. MAS wyrównany, skręcając niżej na 1-godzinnym wykresie, Histogram MACD i linia sygnału utrzymują się wyższe, RSI 66, ale spada.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ANDRIA PICHIDI

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Materiał jest dostarczany jako ogólny komunikacja marketingowa tylko dla celów informacyjnych i nie stanowi niezależnego badań inwestycyjnych inwestycyjnych . Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł i wszelkich Informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.