Aktualizacja rynku – 19 sierpnia – akcje europejskie otwarte na czerwono

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 23, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USDINDEX zgromadzone z powrotem przez uchwyt 107 do 107,51 , podczas gdy jen spadł. Treasuries odrzucone na bok jastrzębia komentarze z Bullard (wyborcy) i Kashkari (nie-głosowy), i wydaje się, że ich zaangażowanie w walkę z inflacją zwiększyło USDIndex, z tym ostatnim stwierdzającym ekonomia recesji. KC George (wyborca) powiedziała, że ​​musi jeszcze określić rozmiar wędrówki (niezadowolony w czerwcu za bardziej hartowaną wędrówkę o 50 bps, choć poszła wraz z resztą FOMC i zatwierdziła wzrost o 75 pz w lipcu) .

Stanów Zjednoczonych zarządzało skromnymi zyskami na zakończeniu, akcje azjatyckie pozostawiono w zawieszeniu, podczas gdy akcje europejskie i brytyjskie otwarte na czerwono po danych. Niemiecka inflacja PPI nieoczekiwanie wzrosła do 37,2% T/Y w lipcu z 32,7% T/y w czerwcu. UK100 dryfował na UE Open po tym, jak brytyjska zaufanie konsumentów na najniższych poziomach od co najmniej 1974 r. , ponieważ ceny przeskakują, a kraj boryka się z serią strajków, które osiągają transport publiczny. UK Sprzedaż detaliczna wzrosła o 0,3% m/m w lipcu, A THE TED więcej niż oczekiwano, ale z numerem czerwcowym zmienionym do -0,2% m/m z -0,1% m/m, roczna stawka była nieco niższa. Turcji bank centralny obniżył swoją stawkę odniesienia o 100 punktów bazowych.

USDINDEX RALLOD do 107,53, Obecnie. EACTITES US500 0,23%wyższy, podczas gdy US100 zyskało 0,21%, przy czym US30 wzrósł o 0,06%. Nikkei i CSI300 Flat, ale stały. Bed Bath & Beyond Stock spadł o 44,6% w przedłużonym handlu, co zwiększa utratę prawie 20% podczas czwartku regularnego Sesja handlowa, ponieważ Cohen kończy planowaną sprzedaż. Wydajności – 10 lat spadło o około 2,2 bps do 2,875%. Krzywa przewyższała do -33 BPS w porównaniu z -38 BPS w środę. Olej – podniesiony do 91,40 USD. Obecny cofnij się do 89 USD. Gold – spadł do 1751,76 USD . Rynki FX – spadki jenów, z USDJPY przy 136,45. Eurusd spadł do 1,0074, a kabel spadł do 1.1898. Dzisiaj – Kanadyjska sprzedaż detaliczna.

Największy FX MOVER @ (06:30 GMT) USDJPY (+0,47% ) Wzmocniony do 136,56 . Szybkie masy wyrównujące wyżej, RSI 73.89 i Rising, również linie stochastyczne i MACD. H1 ATR 0,166, dziennie ATR 1,70.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielane lub dalsze dystrybuowane bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.