Aktualizacja rynku – 17 października – przeciąganie wojny!

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 22, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USDIndex – Stalizny przy 112,90 po inflacji USA, która wzmocniła zakłady 90,9% szans na podwyżkę stawki na 75 punktów i 9,1% szansę wzrostu o 100 pz w kolejnym spotkaniu Fed . Daje spadek, 10 -letnia stopa skarbu spadła o -4,1 pz do 3,977%, a niemiecka przyszłość Bund poprawiła -6,3 pz, po tym, jak stawka JGB skorygowała -0,3 pz do 0,24%. GBP – Sterling zgromadził się do 1.1300 W wezwaniach premier Truss do rezygnacji i przed ogłoszeniem kanclerza w Wielkiej Brytanii w zakresie środków podatkowych i wydatków, 2 tygodnie wcześniej niż zaplanowano, ponieważ próbuje powstrzymać utratę zaufania do rządowych planów fiskalnych. Truss powiedziała w piątek, że podatek od osób prawnych wzrośnie do 25% od kwietnia 2023 r., Zamiast pozostać na 19% w ramach początkowego “mini-budżetu” jej rządu. Średni okres fiskalny pozostaje zgodnie z planem 31 października. Daily Mail poinformował, że: “Brytyjscy prawodawcy będą próbowali wyprzedzić Truss W tym tygodniu pomimo ostrzeżenia Downing Street, że może to wywołać wybory powszechne. ” EUR – nieznacznie do 0,9735. JPY – przypięty do 32 -letnich (1990) najwyższy poziom 1 48,79 , ponieważ rynki oczekują na oznaki interwencji japońskich władz. akcji – rynki giełdowe pozostały pod presją z dnia na dzień, po słabym zamknięciu na Wall Street w piątek, po tym, jak obawy dotyczące inflacji zostały rozpatrzone przez ankietę w USA wykazującą pierwszy wzrost oczekiwań inflacji od jakiegoś czasu. Mimo to futures w USA są wyższe i z prawie 1% wzrostem NASDAQ . Akcje Chin i Hongkongu spadły po chiński prezydent XI, rozmawiało z bezpieczeństwem narodowym , a mnóstwo nadziei na wszelkie zmiany w zasadach zerowych i krawężników nieruchomości. XI wezwał do przyspieszenia Budowanie światowej klasy wojska, podczas reklamowania Walka z Covid-19, kiedy rozpoczął w niedzielę Kongres Partii Komunistycznej, koncentrując się na bezpieczeństwie i powtarzając priorytety polityczne. Większy nacisk na bezpieczeństwo narodowe pojawia się wśród podwyższonych napięć geopolitycznych. Największe oklaski nastąpiły, gdy XI powtórzyło sprzeciw wobec niepodległości Tajwanu.

USILE – posiada wsparcie za 85 USD. Gold – 1650 USD. BTC – Down za dzień do 19214 USD. Today – Budżet miesięczny w USA, BOC Outlook Survey. Wszystkie oczy pozostają jednak w Wielkiej Brytanii i mowie kanclerza Hunta.

Największy FX MOVER @ (06:30 GMT) UK100 (+0,23%) zgromadził się w UE otwarty do 6907, ale odsunął się jak najszybciej. MAS spłaszczony, histogram MACD i linia sygnału utrzymują poniżej 0, RSI 46 i Falling, H1 ATR 19,84, codziennie ATR 142,87.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza gospodarczego

ANGRIA PICHIDI

Analityk rynku

Zastrzeżenie: Materiał jest dostarczany jako komunikacja marketingowa ogólna tylko dla celów informacyjnych i nie stanowi niezależnego badania inwestycyjnego. Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyko, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.