Aktualizacja rynku – 16 sierpnia – Sentyment, USD, akcje i rentowności ślizgają się na słabszych danych chińskich

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 25, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

News Market Dzisiaj – USD ( USDIndex 92.50) Kleszcze są wyższe, wydajność (10yr 1,248%) Dolne i azjatyckie rynki są niższe po zamknięciu na Wall Street w piątek, nawet po rejestracji Miss for UOM Sentiment Sentyment. Futures Dax w wieku powyżej 16k po raz pierwszy. Nocleg – słabsze chińskie dane, rekordowe przypadki COVID-19 w Japonii i nowy rozszerzenie blokady w Melbourne na wierzchu wiadomości z Afganistanu waży na sentymentach. Lepsze dane z JPY (Beat for PKB) i NZD (lepsze PMI) ignorowane. Zasili w dół do przerwy poniżej $ 67.00 i Złoto posiada $ 1775.

Tydzień – Minuty Fed, RBA Minutes, RBNZ Szybkość Decyzja, EUR PKB, USA Sprzedaż detaliczna, Global CPI Dane,

European Open – Bailey i Lagarde nie weźmie udział w otworze Jackson . Słabe wydania danych z USA, Japonia i Chiny stali się zaufaniem Globalny powrót do zdrowia i obligacja kolejna zwiększa się. Radnia EGB EGB były już wspierane w piątek, po masywnej Miss w czytaniu zaufania zaufania U. Rynki towarowe mogą nadal mieć znaczne nowe rekordy w zeszłym tygodniu, również pomogły przez oczekiwania dotyczące bieżącego wsparcia banku centralnego, ale nastroje wyraźnie odwróciło się ostrożnie w weekend.

Dzisiaj – NY Fed Manufacturing (State Empire).

Największy napęd @ (06:30 GMT) AUDJPY ( -0.58% ) Zerwał od wsparcia przy 81.00 w piątek do zamykania się w 80.75, przeniesiony dzisiaj o słabym nastroju i nastroju ryzyka , Obecnie testowanie 80.20 . Szybszy MA jest wyrównany niższy, linię sygnału MacD i histogram poniżej 0 znacząco i ruchomy niższy, RSI 22; OS, ale wciąż spada. H1. ATR 0,108, codziennie ATR 0,530.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Stuart Cowell

Analityk Market Head

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnej inwestycji Badania. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje Z tego charakteru obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.