Aktualizacja rynku – 14 września – Aussie nurkuje!

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 16, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Nowości rynkowe

Rynek Skarbu Państwa posiada skromną ofertę z wyjątkiem Australii i Nowej Zelandii. RBA’s Lowe popchnął z powrotem przed częstotliwościami wycieczkowania w ofercie do oddzielenia planów QE zwężających się z perspektyw o stopach procentowych. Australia Dom Dane cenowe i Dane dotyczące ufności biznesowej pojawiły się w wyższy niż oczekiwano, i w połączeniu z zapewnieniem słowa Lowe na tematy Numery nadal pomogły ASX , aby uzyskać 0,2%. Obligacje były wspierane przez siłę widzianą w 3-, 10-, i 30-letniej aukcjach , a także oczekiwania FOMC nie ogłosi qe zwężający się w przyszłym tygodniu. Aktywa zmieszane są z solidnymi 0,76% zysków na Usa30 Wśród siłę energetycznej jako zapasy oleju wzrosły. USA500 Wysłany wzrost o 0,23%, a USA100 Był słabszy, poślizganie -0,07% Wśród spadków w chińskich ADRach wśród dalszych krakacji, tym razem na Grupie Ant. Indeksów japońskich znajdują się w pobliżu 31-letnich wysokości A ND JPN225 jest również odpowiednio o 0,5% i 0,7%. GER30 i UK100 Futures są w górę. AUD i NZD spadły wraz z rentami po uwagach Lowe. USDJPY Podniósł do 110.08, w dużej mierze słabszy jen. Zasoil do $ 70,88, Jako burza uderzająca Zatoka Meksykańska została zaktualizowana do huraganu. Dzisiejszy UK Raport Rynku Pracy przedstawił stopę bezrobocia do 4,6% w ciągu trzech miesięcy do lipca – zgodnie z oczekiwaniami. Wzrost zarobków złagodził się nieco, ale pozostał bardzo silny. – Mocne numery, które zwiększą argumenty obozu jastrzębskiego w BOE jako strategie rozważne urzędników, aby wyjść z QE. . Dzisiejsze numery inflacyjne dziś będą w centrum uwagi na rynki, a inwestorzy prawdopodobnie powstrzymują się przed wydaniem.

Największy napęd @ (06:30 GMT) GBPAUD (+ 0,61%) Wzbudowany do 1,8890 z 1.8760. Szybsze dopasowane MAS wyrównane są wyższe, linie sygnałowe MACD są pozytywnie skonfigurowane jako RSI przerwał ponad 70 bariery, sugerując, że upływy bia wzmacnia. H1 ATR 0,0022, codziennie ATR 0,01063.

CLICK Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych . Nic w tym komunikacie zawiera lub należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zasiadywanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.