Aktualizacja rynku – 10 sierpnia – Zyski na rynku na rynku

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 16, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Wiadomości rynkowe Dziś – Treasy zostały wspierane i wiązanie, a także rynki zapasów ostrożnie wymieszane w całym regionie Azji Pacyfiku. Kolejny raport z zadaniami Stellar i Hawkish FedSpeak zważono wczoraj na Treasuries. Rynki akcji w całym regionie są głównie wyższe, a nawet ASX podniósł 0,35% pomimo załamania w Australii Business Conference.

W Europie 10-letnia przyszłość Bund wynosi 13 kleszczy i kontynuuje przewyższenia w porównaniu z Treasuries, chociaż na rynkach pieniężnych US 10-letnia stawka poprawiła -1,0 pb do 1,31%. Sentyment nadal wahania się między obawami, że amerykańskiego rozwoju rynku pracy zobaczy Fed Dyskutrowania zwężający się w poważniejszym i obawiać się, że szybki rozprzestrzenianie się wariantu Delta zaszkodzi odzyskiwaniem, ponieważ rządy wdrażają nowe środki wirusa, które spowalniają produkcję i popyt.

GER30 i UK100 są frakcjonalnie niższe, podobnie jak futures USA. Na rynkach FX JPY jest pod ciśnieniem i USDJPY podniósł do 110,39. NZD i w mniejszym stopniu AUD również złagodzony jako spekulacja dokręcania została skalowana z powrotem. EUR i GBP są niewiele zmienione w stosunku do dolara na poziomie 1,1735 i 1,3844. Cena od odwrócona cena i jest obecnie 67,27 USD za baryłkę. Złoto odzyskany po ostrym upadku.

Dziś – Kluczowa wersja danych na ten temat jest dzisiejszym niemieckim sentymentem inwestora ZEW na sierpień. Gdzie indziej mamy produktywność nonfarm USA.

Największy napęd @ (06:30 GMT + 1,10%) Zassyl Odbił się do 67,28 z 64.98. Szybsze dopasowanie MA wyższe, linie MacD zaspokajane w zerowej konsolidacji w krótkim okresie, podczas gdy stochastyki są powyżej 80 wskazówek w górę. H1 ATR 0,31, codziennie ATR 1.83.

CLICK Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych . Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności I że każda inwestycja tego przyrody obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.