Aktualizacja rynku – 10 marca – Zapasy i odbicia EUR, zlewozmywaki, złoty i poślizg

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 15, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Ryzyko na r. Wczoraj wczoraj wczoraj, ponieważ akcje zebrane ( NASDAQ + 3,59%, Nikkei + 3,8%) jako Fin Rosja-Ukraina. Miny. Spotkaj się w Turcji, oleju naczył (-12% w jednym punkcie), ponieważ UAE stwierdził, że zwiększyłoby to wyjście, ale nie przerwać z OPEC. Złoto spadł $ 85 i CHPY & CHF Zanurzone jako bezpieczne aktywa Haven spadły ( USDJPY ponad 116), USD również wsunął, EUR miał najlepszy dzień w miesiącach ( EURGBP z powrotem do 0,8400) przed EBC później . AUD i NZD Trzymaj ich ofertę. DLA spadł, a BTC utknął na poziomie 42 tys. USD i stracił ponad 2K $. Nocleg JPY PPI wyskoczył do 9,3% ze względu na znaczący import.

USD ( USDIndex 98.04 ). Ochłodzony od ponad 99,06 wczoraj do 97,80 przed odzyskaniem 98,00. US daje 10-YR do 1,948% blisko – niższe do 1,934% teraz. Wczorajsza aukcja 10-lata była wypełniona o 1,92. Akcesoria – USA500 +107 (+ 2,57%) 4277. US500 futs w dół o 4270 teraz. Technik zebrał ponad + 5% (Google, MSFT, NFLX & TWTR). XOM stracił -5,6%, ponieważ zwinięte ceny ropy naftowej. Amazon + 2.4% ogłoszony 20-na-1 podział akcji. Zasoil – Zgasano od 124,90 $ we wtorek do 99,70 $ wczoraj. $ 107.50 Now. Złoto – W dół od wtorkowego wysokości o 2070 USD do poniżej $ 1975 . Bitcoin Wczoraj przetestował kluczowy poziom $ 42K, tylko do odwrócenia poniżej 39 tys. USD i transakcje za 39 300 $ teraz. FX Markets EURUSD Z powrotem powyżej 1.1050, USDJPY posiada ponad 116.00 i Kabel do 1.3190 Now. European Open – 10-letnia przyszłość Bund w czerwcu wynosi 15 kleszczy Na poziomie 163.75, przewyższającym kontra futures Skarbu Państwa. Rentowności przeniósł się wyższe w całej Azji, ale szeroki odwrócenie bezpiecznego przepływów przepływów, które zdominowały wczorajszą sesję rozpoczął już się nie zabraknie pary, ponieważ wątpliwości nad nadziei, że Ukraina i Rosja będzie dojść do umowy na zaplanowanym posiedzeniu Ministrów zagranicznych w Turcji dzisiaj wkradły się. Futures w USA są szeroko niższe, nawet jeśli DAX i FTSE 100 futures są dodawane do wczorajszych zysków. Korekta w cenach ropy ułatwia niektóre z niedawnej presji i przynajmniej dla strefy, podczas gdy wsparcie pochodzą również z nadziei, że szefowie państwa UE zgodzą się na wspólną emisję zadłużenia do finansowania polityki energetycznej i obronnej w świetle inwazji Rosji na Ukrainę i Eskalacja napięć między Zachodem a Rosją.

Podgląd EBC – EBC spotyka się dzisiaj, a inny wspólny pakiet długu zwiększyłby pokój banku centralnego do przedłużyć zakupów aktywów netto, które Większość oczekujemy, że bank centralny został otwarty zakończony na dzisiejszym spotkaniu jako ostrzeżenia stagflacji obawy dominują na nagłówki. Mimo to EBC nie może sobie pozwolić na nic nie robić i może znaleźć sposób na zmianę strategii i otwierać drogę do wskaźników wędrówek, jednocześnie kupując obligacje.

Dziś US CPI , EBC Ogłoszenie i konferencja prasowa (Lagarde ), Roszczenia tygodniowe, Rosja-Ukraina Ministrowie zagraniczni w Turcji i EU Leaders Summit, RBA’s Lowe.

Największy FX MOVER @ (07:30 GMT) Audchf (+ 0,40%) Zgromadzony wczoraj od 0,6735 LOW Wczoraj do ponad 0.68.00 . MAS wyrównano wyższą linię sygnału MacD i Histogram utrzymuje ponad 0 linii, RSI 62 & Rising, stochs w strefie OB. H1 ATR 0,0011, Codziennie ATR 0,0070.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Stuart Cowell

Analityk Market Head

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z Wszelkie inwestycje dokonane na podstawie informacji zawartych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalszy dystrybucja.

.