Aktualizacja rynku – 1 listopada – Dziki początek

Opublikowany przez Andrzej Nowak o November 3, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Rynki były lotne do października jako niepewności na inflację, wzrost i funkcje reakcji banku centralnego zapewniały mieszane sygnały kierunkowe. Po wczesnych spadkach następujących requor D wysokie stawki inflacyjne , Zarówno obligacje i zapasy zakończone na zielono. Kanada była niedwuznaczką, gdy Boc przycięty QE, a następnie zakończył go w zeszłym tygodniu. Rynki szukają jastrzębskich rezultatów z FOMC i Boe w tym tygodniu Udało się rajdowi, ponieważ masywna ilość płynności nadal w systemie w połączeniu z dobrymi wynikami zarobków do overshadow dotyczy wzrostu wśród napędów z niedoborów, wąskich gardeł, korydowych i wysokich kosztów podwyższonych.

USD (USDIndex 93.45) wskoczył do 3-tygodniowego wysokiego przeciwko głównym rówieśnikom w poniedziałek, gdy szybki inflacja w Stanach Zjednoczonych wzmocniła sprawę na wcześniejsze podwyżek oprocentowania stopy procentowej przed decyzją polityczną we wtorek. Japonii Wybory wzmocnione nadzieje na bodziec fiskalny z PM Kishida Zarządzanie, aby zachować konkretną większość dla jego liberalnej Partii Demokratycznej – Topix i JPN225 wzrasta odpowiednio o 2,2% i 2,6%. China Oficjalna produkcja PMI osudziła się na 7. kolejny miesięczny spadek i pozostawia indeks na najniższym poziomie od października 2019 r. – Hang Seng i CSI 300 są obecnie w dół -0,95% i -0,33% odpowiednio. Niemiecka sprzedaż detaliczna nieoczekiwanie osusza się -2,5 m / m we wrześniu. US daje (10YR na 1,56%). Zasoil Steadied do 81,10 $. Gold – Inny lotny dzień (1810-1792), nie może trzymać 1800 $ i transakcje w wysokości 1794 USD. Rynki FX – Silne USD, słabe jen – USDJPY Zgromadzone do 114.38, Kabel ograniczono przez 1,3800 i transakcje w 1.3642, EURUSD 1. 1545. AUD również walczył, ponieważ skorygowane również rentowności. Dzisiaj – Inny ważny tydzień dla decyzji bankowych centralnych, które obejmują 1

ogłoszeń i Boe . Wskazówki dotyczące danych skupiają się na końcowym PMIS dla euro oraz Wielkiej Brytanii, , które mogą potwierdzić, że zakłócenia łańcucha dostaw ważą się na wyjściu, podczas gdy ciśnienie cen zwiększają. Nad również należne są również PMI Manufacturing.

Największy FX MOVER @ (06:30 GMT) GBPAUD (+ 0,63%) GBP rezygnacji z dodatków przed spotkaniem Boe. Szybsze MAS Studied, Linię Sygnał MacD i chłodzenie histogramu, ale nadal ujemne, RSI 46 i neutralne. H1 ATR 0,0019, codziennie ATR 0,01090.

Click Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych . Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje Z tego charakteru obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.