Aktualizacja rynku – 01 czerwca – Zastosowanie zapasów europejskich pomimo danych

Opublikowany przez Andrzej Nowak o June 3, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Wall Street był ogólnie niższy, ale poza najgorszym poziomem. Bonda i zapasowe niedźwiedzie zwrócone z odświeżania z okazji Dnia Pamięci i zaczęły się do pracy, popychając Skarb Państwa wyższe i Wall Street Lower . Treasuries osiągnęli gorsze wyniki na całym świecie po komentarzach gubernatora Fed Wallera w poniedziałek, gdzie poparł kilka dodatkowych podwyżek stóp procentowych w celu ograniczenia inflacji. Dodatkowo , rekordowa inflacja w strefie euro i Hawkish EBC przemawiają od Villeroy, a Visco dodało do obaw związanych z zaostrzeniem banku centralnego. Dane amerykańskie zostały zmieszane z trwającą rekordową siłą cen domów, ale pogarszając się w nastrojach konsumentów. Obecnie europejskie futures zapasów rozwija się, gdy BUNDS wzrasta na otwartej przestrzeni, pomimo zanurzenia się w niemieckich danych sprzedaży detalicznej na początku sesji, co oznaczało wpływ rosnącej inflacji na trendy konsumpcyjne.

z dnia na dzień: Prezydent Biden zestresował Nie zakłóciłby się z niepodległością Fedu, w komentarzach po spotkaniu z przewodniczącym Powellem i sekretarzem skarbu Yellen. Biden powiedział, że jego plan zajęcia się inflacją “zaczyna się od prostej propozycji, szanuj niezależność Fed. ”. Powiedział także, że Powell zauważył, że ma “laserowy nacisk na zajmowanie się inflacją”. Zgodnie z oczekiwaniami było to w dużej mierze zdjęcie dla prezydenta, ponieważ próbował zapewnić, że on i przewodniczący Powell zajmują się inflacją.

USDINDEX w 101,97, Po 102,17 wzwyż. Buck znalazł odnowioną siłę po komentarzach gubernatora Fed Wallera, który powiedział w poniedziałek, że faworyzował kilka kolejnych wędrówek o pół punktu, dopóki stopa inflacji nie zostanie przywrócona do celu 2%. Equities USA30 i USA500 Zamknięte -0,67% i -0,63% , podczas gdy USA100 spadł -0,41% . DAX i FTSE 100 Futures podnoszą zyski 0,43% i 0,36% . daje -10-letnia stawka wzbogacona 13 BPS do wysokości 2,88%, i 2-letnia wzrosła 10 bps w celu przetestowania 2,58%. Olej – Usoil dryfował do 114.05 z 120,45. Ceny ropy naftowej wzrosły w nadziei ekonomicznych i wiadomości, że UE zakazałoby rosyjskiego importu, ale potem upadła do zbliżania się do raportów OPEC+, rozważał zwolnienie Rosji z kwot produkcyjnych, otwierając w ten sposób drzwi zwiększonej produkcji od Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Bitcoin na 31 550 . FX Rynki USDJPY wzbogacone do 129,35 , z EURUSD przy 1.0716, i GBPUSD spadło poniżej 1.2600 , chociaż Sterling trwa wyżej w stosunku do EUR. Today – Strefy bezrobocia, mowa Lagarde EBC, ISM Manufacturing Index & PMI, decyzja i oświadczenie BOC oraz wiele przemówień Fed.

Największy FX Mover @ (08:00 GMT) Xauusd ( -0,70% ) Złamał SMA 20- i 200-dniowy. MAS MAS spłaszczony, histogram MACD i linia sygnału znacznie poniżej 0, RSI 34, ale spłaszczenie, H1 ATR 3.16, codziennie ATR 21,92.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ANDRIA PICHIDI

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Materiał jest dostarczany jako ogólny komunikacja marketingowa tylko dla celów informacyjnych i nie stanowi niezależnego badań inwestycyjnych inwestycyjnych . Nic w tej komunikacji nie zawiera lub nie należy go rozważyć jako zawierające poradę inwestycyjną lub zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być odtwarzana ani dalsza dystrybucja.