6 rzeczy, które 5 właścicieli firm robi, aby zakończyć 2020 r.

Wysłany przez:

Zawsze jestem ciekaw, co robią inni właściciele firm, aby zakończyć rok silny. Oto spojrzenie na 6 rzeczy, które 6 różnych właścicieli firm robi w swojej firmie. Może dać ci pomysły na biznes.

Team Review and Systems

Liz Caruso, jest producentem i menedżerem wydarzeń na żądanie oraz założycielem Techsy Talk Global. Koncentruje się na swoich pracach w back-office i pracy nad swoją działalnością. Jej priorytetem na ten miesiąc, jak ona zamyka rok, jest zapewnienie jej odpowiedni zespół w miejscu i systemów i procedur, aby wspierać ten zespół.

To jest tak ważne. Wiele razy jesteśmy tak zajęci skupieniem się na naszych klientach, że zapominamy inwestować w budowanie własnego biznesu.

Kto jest w twoim zespole? Czy są one ustawione na sukces i czy masz systemy w miejscu do skali?

Adrian Miller, trener sprzedaży i założyciel Adrian’s Network, koncentruje się na budowaniu swojego planu działania na rok 2021. Posiadanie pomysłu jest miłe, ale jak ten pomysł zamieni się w DZIAŁANIE i zrobi?

Updated Website

Steve Kent, kieruje marketingiem w firmie w nowym obszarze, a on pracuje nad nową stroną internetową dla swojej firmy.

Marka naszej firmy, która obejmuje naszą stronę internetową jest czymś, co zawsze możemy uaktualnić i poprawić. Wraz ze zmianą technologii i rozwojem potrzeb naszych klientów musimy zapewnić, że nasza strona internetowa będzie się łaknąć.

Nowa oferta dla obecnych lub nowych klientów

Becky Nova jest multi-przedsiębiorcą, który prowadzi szybko rosnącą grupę właścicieli nieruchomości pani w Lady Landlords. Pracuje nad nową ofertą, aby służyć swojej społeczności.

Jeśli oferujesz to samo swoim obecnym klientom lub nowym klientom, możesz przegapić wielką szansę. Obecni klienci mają zmieniające się wiadomości, czy służysz tym potrzebom. Oni już ci ufają. Nowi klienci mogą mieć różne potrzeby, które możesz im pomóc. Może ekspansja na nowy rynek?

Maniacal Focus on Your Clients

Ruchi Pinniger, pomaga właścicielom firm kobiet osiągnąć całkowity dobrobyt w Watch Her Prosper koncentruje się na swoich klientach. Upewnij się, że może ona na pokładzie nowych, koniec roku klientów i spotkania na koniec roku z istniejącymi klientami. Im więcej rozmawiasz ze swoimi klientami, tym lepiej będziesz pulsować w ich potrzebach i wiesz, jak im pomóc i utrzymać ich klientów na całe życie.

Naunek nowego biznesu

Imbir Conlon, który przez lata był redaktorem i szefem treści w różnych publikacjach wykorzystuje koniec roku do rozpoczęcia nowego biznesu! Nowy rok to często idealny czas na rozpoczęcie zupełnie nowego biznesu. Ludzie są w duchu “nowego”, więc dlaczego nie karmić tego apetytu i zaoferować im coś nowego, aby rozwiązać problem!

Co z tobą?

Co z tobą? Nad czym będziesz pracować, aby nowy rok rozpoczął się pomyślnie, a bieżący rok zakończy się z mocą!

To idzie w parze z “Pandemic Pruning” artykuł pisałem dzisiaj. Post na Facebooku jest osadzony poniżej lub możesz go obejrzeć w YouTube tutaj.

Post 6 Rzeczy 5 Właściciele firm robią do końca 2020 Z powodzeniem pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.