5G to wielki biznes dla tych małych firm NJ

Opublikowany przez Andrzej Nowak o November 19, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

5G jest nadal bardzo rozwijającą się technologią dla większości z nas. Jednak istnieje kilka małych firm, dzięki Verizon, którzy zanurzają palec w wodzie sukcesu 5G!

Verizon i TechUnited łączą siły z małymi firmami, aby znaleźć sposoby, że technologia 5G może pomóc rozwiązać niektóre z ich operacyjnych punktów bólu wywołane przez pandemię.

Ramon rozmawiał z niektórymi z tych właścicieli firm, aby omówić swoje wyzwania, potrzeby i perspektywy na przyszłość.

W naszej dyskusji Eric Spadafora, wiceprezes sprzedaży w Verizon powiedział: “Przeprojektowaliśmy cały ekosystem i powiedzieliśmy, że zamierzamy budować produkty i usługi w pakietach dla małych firm z myślą o nich. Tak więc, produkty, które reprezentujemy, są specjalnie dedykowane do małych firm. Jest zmienny pod względem kosztów… żadnych długoterminowych zobowiązań, żadnych długoterminowych transakcji, tak jak ich skala biznesowa, mogą skalować. Stawiamy również bezpieczeństwo na fundamencie wszystkiego, co robimy.” Najmocniej ucierpiały małe firmy. Tak więc, jak patrzymy, aby umożliwić kolejną fazę wzrostu i nie będzie … przejdziemy przez to. Jak patrzymy na 2021, wprowadzenie 5g, wprowadzenie nowych nieograniczonych planów przy niższym koszcie, za jedyne 30 dolarów miesięcznie, firma może uzyskać nieograniczoną teraz w Verizon i 5G włączone … możliwość bardziej elastycznych terminów … ostatecznie pomoże naszym klientom odnieść sukces w przyszłości.”

Niektórzy z uczestników kampanii Verizon to:

Elysian Café: Jako najstarszy nieprzerwanie obsługiwany bar / restauracja w Hoboken, restauracja oferuje menu w stylu francuskiego bistro. Przy ograniczonej jadalni wewnątrz, utrzymanie połączenia dla mobilnych punktów sprzedaży (POS) operacji na zewnątrz jadalnia może być wyzwaniem. SOHO Flower & Garden: Brat, siostra własnością firmy specjalizującej się w ogrodnictwo i kompozycje kwiatowe, sklep szuka nowych sposobów, aby połączyć się z klientami i zwiększyć sprzedaż. Joey No Nuts: Kawiarnia, która oferuje napoje bez orzechów i jedzenie, została otwarta w październiku 2019 roku przez zespół męża i żony. Kawiarnia wykonuje teraz całą swoją sprzedaż w oknie na wynos i chce przyciągnąć klientów usiąść i wypić kawę i wypieki na zewnątrz. Corporate Realty: Rodzinna i zarządzana firma z branży nieruchomości założona w 1989 roku, firma została zmuszona do dostosowania się do wirtualnych rozwiązań i zrezygnować z tradycyjnych operacji.

Według badania Verizon Small Business Recovery, ponad połowa małych firm ma obawy o utrzymanie się na powierzchni finansowej z przepisów społecznych zdystansowania, które ograniczają możliwości biznesowe.

“W czasach takich jak te, świat opiera się na technologii, aby pomóc nam pozostać w kontakcie”, powiedział TJ Fox, prezes Business Markets w Verizon. “Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku naszych lokalnych społeczności i sklepów detalicznych, dlatego Verizon dołączył do tych wysiłków, aby pokazać małym firmom, w jaki sposób łączność 5G może otworzyć drzwi do nowych i wciągających rozwiązań jako sposobu interakcji z klientami.”

Jednym ze sposobów, w jaki 5G szybko ewoluuje, jest za pośrednictwem startupów technologicznych, które mogą rozwijać nowe, dostosowane doświadczenia 5G, które mogą pomóc tym firmom przezwyciężyć ich wyzwania i lepiej zaangażować klientów.

“Wyobraź sobie, trzymając bukiet kwiatów w rękach za pomocą rozszerzonej rzeczywistości, zanim go zamówisz lub idziesz przez okno sklepu z nieruchomościami i praktycznie wkraczasz do domu właśnie tam w telefonie”, powiedział Nicki Palmer, chief product officer w Verizon. “Ogromna przepustowość 5G, superszybkie prędkości i niskie opóźnienia zapewniają tym firmom większą łączność i WiFi gości 5G DZISIAJ. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy pomóc im odbić się, wykorzystując moc 5G do tworzenia nowych doświadczeń transformacyjnych, które mogą zwiększyć zaangażowanie klientów, pozwalając im zachować bezpieczeństwo i praktykować społeczne dystansowanie.”

Post 5G jest wielkim biznesem dla tych NJ Małych Firm pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.