53 tanie sposobów promowania Twojej firmy

Opublikowany przez Andrzej Nowak o November 5, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Czy zaczynasz firmę z budżetem na sznurowanie, czy potrzebujesz sposobów na rozszerzenie budżetu marketingowego dla małych firm? Marketing firmy nie musi dużo kosztować. Oto 53 niedrogie, wysoko wpływające metody reklamowania i promowania Twojej firmy.

Określenie najlepszych sposobów reklamowania i promowania Twojej firmy może być ciągłym wyzwaniem. Jeśli Twoja firma jest nowa, możesz nie wiedzieć, jak reklamować swoją firmę, aby dowiedzieć się swojego nazwiska. Jeśli od lat pracujesz, być może zastanawiasz się, jak skutecznie promować swoją firmę, gdy metody promocyjne, których zawsze używałeś, już nie działają. Sposób, w jaki klienci kupują to, co sprzedajesz, mogą się zmienić, ich potrzeby mogą być inne lub brakuje ci młodszych, nowych klientów, ponieważ nie masz pewności, jak promować swoją firmę. Niezależnie od struktury biznesowej lub okoliczności, potrzebujesz sprawdzonych taktyk reklamowych i marketingowych, aby znaleźć nowych klientów bez wydawania fortuny. Muszą one obejmować mieszankę marketingu tradycyjnego i cyfrowego. Oto niektóre z najlepszych sposobów wprowadzania działalności w ograniczonym budżecie.

53 Sposoby promowania swojej firmy

Hit lub Miss Marketing marnuje czas i pieniądze. Zacznij od zdefiniowania strategii marketingowej i ustanowienia budżetu.

2. Zidentyfikuj swoje najlepsze perspektywy Określ cechy najlepszych potencjalnych klientów i najlepsze strategie promocyjne, które do nich dotarły. Być tak konkretne, jak to możliwe.

jest decydentem CTO firmy, dyrektorem ds. Zasobów ludzkich, paralegal złożonych New Business LLCS lub 37-letnią mamą pracującą? Czy znajdziesz je na Twitterze, Pinterest, Facebooku, YouTube lub Instagram? A co z osobistymi tworzeniem sieci na lokalnych spotkaniach biznesowych lub organizacjach społecznych?

A co z reklamą? Czy klienci będą szukać twojego rodzaju produktu w Google lub Bing? Czy szukają kuponów w gazetach? Czy chcesz zacząć promować swoją firmę na początku cyklu zakupu, czy też będą gotowi wyciągnąć kartę kredytową i dokonać zakupu? Zapisz swoje odpowiedzi i odnieś się do nich przed rozpoczęciem jakiejkolwiek nowej taktyki marketingowej. Skorzystaj z tego arkusza roboczego planu marketingowego, aby zebrać swoje informacje.

Dowiedz się, jak promować swoją firmę online

Marketing cyfrowy nie jest opcją – to konieczność. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz turkusową biżuterię, empanady czy usługi usuwania azbestu, musisz promować i reklamować, gdzie Twoi klienci szukają tego, co sprzedajesz. I to jest online. Oto sposoby, aby to osiągnąć przystępne.

3. Zestaw Wprowadź stronę internetową dla swojej firmy, jeśli nie masz witryny, uzyskaj jedną konfigurację. Działająca strona internetowa ma kluczowe znaczenie dla marketingu Twojej firmy i przekazania Twojej marki, nawet jeśli Twoja firma ma duże media społecznościowe. Musisz uzyskać domenę biznesową, ponieważ w zależności od tego, co sprzedajesz, Twoja witryna służy jako narzędzie do generowania potencjalnych klientów, broszurę online, katalog i źródło informacji dla potencjalnych klientów.

posiadanie własnej witryny jest ważne, ponieważ masz pełną kontrolę nad tym, jak promujesz swoje produkty i usługi w witrynie oraz jak długie promocje i inne treści są widoczne. Nie masz takiej kontroli w mediach społecznościowych.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na zaprojektowanie kogoś na zamówienie, skonfigurowanie witryny za pomocą konfigurowalnego szablonu stron internetowego. Konfigurowalne szablony ułatwiają tworzenie podstawowej strony internetowej.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz szablon gotowy do użycia, czy ktoś zbuduje witrynę Upewnij się, że projekt jest responsywny. (Innymi słowy, że wygląda dobrze i jest łatwy do odczytania na urządzeniach mobilnych, a także na komputerach stacjonarnych i laptopowych) lub inne pisemne artykuły w Twojej witrynie) pełnią dwie funkcje. Informują Twoich klientów i potencjalnych klientów. Treść bloga lub artykułów poprawia również twoje szanse na znalezienie w wyszukiwarkach. Nie musisz być profesjonalnym pisarzem, aby dodać blog. Wystarczy napisać informacje Twoi klienci na różnych etapach cyklu zakupowego lub podaj wskazówki i wskazówki dotyczące korzystania z tego, co sprzedajesz.

5. Użyj podstawowego SEO dla swojej witryny. SEO oznacza optymalizację wyszukiwarek – innymi słowy, konfigurowanie stron internetowych, aby wyszukiwarki rozumieją treść stron. To zwiększa szanse na pojawienie się witryny W wynikach wyszukiwania, gdy ktoś szuka tego, co sprzedajesz lub rodzaj informacji, które podajesz.

Chociaż niektóre firmy wydają dużo pieniędzy na SEO, istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby ulepszyć SEO swojej witryny. Wśród nich:

Użyj innego tytułu dla każdej strony na stronie internetowej Zastosuj wyrażenia osoby wyszukujące na stronie tytuł InClude Nazwa firmy, lokalizacji i numeru telefonu na wszystkich stronach na Twojej stronie 6. Promuj swoją firmę w Google, możesz skonfigurować firmę Profil za darmo w Google. Profil może się pojawić, gdy ludzie szukają nazwy Twojej firmy i mogą pomóc w reklamowaniu Twojej firmy. Aby uzyskać na liście w Google, przejdź do profilu Google Business. Bing ma podobną opcję. Aby uzyskać na liście Bing, idź do Bing Places for Business. W obu stronach wypełnij wszystkie informacje, które możesz, w tym numer telefonu, stronę internetową, adres biznesowy i godziny pracy, w stosownych przypadkach. Może to pomóc Twoja firma pojawia się na szczycie wyników wyszukiwania, gdy ktoś w Twojej okolicy szuka twoich produktów lub usług.

7. Promuj swoją firmę w mediach społecznościowych Możesz skonfigurować stronę na Facebooku dla swojej firmy, która jest odrębna od twojego osobistego profilu. Aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów, pamiętaj, aby dołączyć dobry opis, słowa kluczowe, numer telefonu biznesowego i link do Twojej witryny. Trzymaj również swoje strony biznesowe i osobiste oddzielne na innych serwisach społecznościowych.

8. Weź udział w dyskusjach w mediach społecznościowych Patrz lub rozpocznij dyskusje w mediach społecznościowych na tematy związane z twoją dziedziną. Poszukaj grup lub rozmów, które mówią o Twoim rodzaju produktach lub usługach i uczestniczą w rozmowach, ale nie spamuj ich z ciągłymi promocjami co sprzedajesz.

9. Użyj marketingu e-mailowego, aby wprowadzić e-mail marketing biznesowy to najbardziej opłacalny sposób reklamowania i promowania Twojej firmy. Komunikowanie się z klientami i potencjalnymi klientami przypomina im, aby dokonywać zakupów lub odwiedzanie Twojej witryny.

Użyj usługi marketingu e -mailowego, aby utrzymać listę mailingową i wysłać e -maile. Poproś klientów, odwiedzających witrynę i obserwujących media społecznościowe, aby zapisali się na listę e -mail. Następnie regularnie wyślij biuletyn e -mail i/lub oferty promocyjne do klientów i potencjalnych klientów.

Jednym z dobrych sposobów na zbudowanie listy e-mail opartej na uprawnieniu osób, które chcą, aby Twoje wysyłki jest coś rozdania. Może to być bezpłatny ebook, a nawet bezpłatny arkusz wskazówek, jak zrobić coś związanego z Twoją firmą.

Jeśli jesteś trenerem zdrowia, możesz zaoferować ludziom, którzy zapisują się do bezpłatnego biuletynu arkusz wskazówek z “10 łatwymi sposobami na utratę wagi na diecie.” Jeśli nie masz nic do rozdania, spróbuj zarejestrować zniżkę na produkty lub usługi jako zachętę. Usługa e-mail ułatwia zarządzanie listą i wysyłanie profesjonalnych wysyłek.

10. Regularnie publikuj wskazówki i obrazy na kontach w mediach społecznościowych, aby Twoje konta mediów społecznościowych przydatne narzędzia promocyjne musisz regularnie publikować. Jeśli publikujesz zbyt rzadko, twoje posty nie będą widoczne. Informacje i zdjęcia, które są interesujące, pomocne lub zabawne dla odbiorców, uzyskają największą widoczność. Wskazówki, w jaki sposób Twoi obserwatorzy mogą poprawić swoje życie lub firmy i posty z ofertami specjalnymi, mogą uzyskać najwięcej polubień i akcji. Oprócz regularnego publikowania powinieneś różnić się porą dnia, w którym tworzysz swoje posty. Różni obserwatorzy będą czytać o różnych porach dnia.

11. Zwiększ swoje najpopularniejsze posty Postan Posty w mediach społecznościowych to niedroga opcja Do reklamy w serwisach społecznościowych. Po zwiększeniu postu płacisz za zwiększenie jego widoczności. Skieruj się do wzmocnionych postów w grupach osób najbardziej podobnych do twoich klientów. Może to być niedrogi sposób na wprowadzenie firmy przed potencjalnymi klientami w bardzo ukierunkowanych lokalizacjach lub którzy mają zainteresowania pasujące do tego, co sprzedajesz.

12. Uruchom reklamy na Facebooku i innych sieciach społecznościowych Chociaż zwiększenie postu w mediach społecznościowych jest jednym typem reklamy, otrzymujesz więcej opcji, gdy tworzysz reklamę zamiast zwiększać post. Na przykład na Facebooku utworzenie reklamy pozwoli ci ustalić, takie .

13. Uruchom seminarium internetowe Wybierz temat dla seminarium internetowego, który będzie popularny wśród klientów i potencjalnych klientów. Ważne są niektóre tematy, które mogą wspierać zaangażowanie klientów Wiadomości branżowe, strategie poprawy niektórych aspektów życia lub biznesu oraz sposoby rozwiązywania typowych problemów. Możesz także uczyć krótkiego kursu wprowadzającego w seminarium internetowym.

Promuj seminarium internetowe w mediach społecznościowych i biuletynie. Zachęcaj przyjaciół do promocji ich na swoich kontach i biuletynach w mediach społecznościowych. Wymagaj od uczestników zarejestrowania się na adres e -mail, abyś mógł do nich remarketować po seminarium internetowym.

14. Utwórz wersje materiałów promocyjnych PDF przekształć literaturę promocyjną na format PDF, aby wysłać literaturę produktową do tych, którzy żądają tego w e -mailu. Zapisujesz pocztę; Dostają materiał w kilka minut zamiast dni. Skorzystaj z głównego formularza na swojej stronie internetowej, aby zaoferować materiał promocyjny odwiedzającym witrynę.

15. Test Pay-Per Click (PPC) Reklama kupna Pay-Per Click Reklama w wyszukiwarkach to skuteczny sposób dla niektórych firm na pozyskiwanie nowych klientów i wskazówki. To, czy będzie to działało dla Ciebie, zależy od charakteru Twojej firmy.

Jeśli nie reklamujesz się jeszcze w wyszukiwarkach, poszukaj ofert, które dają ci 50 USD lub 75 USD w bezpłatnej reklamie na początek. Przeczytaj wskazówki dotyczące usługi, którą planujesz, i bardzo uważnie obserwuj, co wydajesz codziennie lub częściej, aż poczujesz się komfortowo za pomocą reklam PPC i zobacz, że otrzymujesz zwrot z inwestycji.

16. Spójrz na lokalne reklamy serwisowe Google Reklamy Google Local Services są wyświetlane na szczycie wyników wyszukiwania Google, gdy ludzie szukają niektórych lokalnych usług konsumenckich, takich jak hydraulicy lub elektrycy lub dekarze. Potencjalni klienci mogą kliknąć lub wykorzystać reklamę lokalnych usług, aby zadzwonić do Ciebie lub wysłać żądanie wiadomości. Dodatkowa korzyść: dla firm Google Gwarancja jest dostępna dla firm, które przechodzą proces badań i kwalifikacji Google.

płacisz tylko za ważnych potencjalnych klientów, Ale koszt na połączenie lub tekst może być bardzo wysoki. Zatem reklamy te najlepiej nadają się dla uznanych firm, które wiedzą, jak konwertować potencjalnych klientów i wiedzą, że średnia opłata klienta i/lub wartość życia klienta pozwoli mu osiągnąć zysk.

17. Poproś klientów o sprawdzenie dobrych recenzji klientów są ważnym narzędziem promocyjnym. Kiedy ktoś jest gotowy wybrać produkt lub usługodawcę, chce mieć pewność, że dokonuje dobrego wyboru. Jednym ze sposobów, w jaki zyskują tę pewność, jest spojrzenie na recenzje. Aby zwiększyć szansę, że klienci zostawią recenzję, wyślij im notatkę, dziękując im za ich firmę i poproś o przejrzenie Twojej witryny online. Dołącz link do miejsca, w którym chcesz opublikować recenzję. Powiązane: Jak uzyskać polecenia i zalecenia

Użyj tradycyjnych metod, aby promować i reklamować swoją firmę

, chociaż marketing online A reklama są niezbędne do wprowadzania dziś działalności, co nie oznacza, że ​​powinieneś zaniedbać tradycyjne narzędzia marketingowe. Metody marketingowe online i offline działają w ręce, aby sprowadzić klientów i klientów oraz utrzymywać ich wracanie. Oto strategie promocyjne off-line, które są tak samo ważne, jak w przeszłości.

18. Zwiększ swoją wiarygodność, tworząc LLC lub korporację, jeśli działasz jako DBA, rozważ utworzenie LLC lub korporacji. Oznaczenie LLC lub INC, które dodajesz do nazwy firmy, gdy wybierasz jeden z tych podmiotów, sprawia, że ​​Twoja firma wydaje się bardziej trwała i ustalona niż DBA. To postrzeganie może dać ci przewagę marketingową, zwiększając swoją wiarygodność.

19. Utworz wizytówki i artykuły papiernicze, jeśli dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze wizytówki, artykułów biurowych i promocyjnych, natychmiast, aby je wymyślić. Mówią potencjalnym klientom, że jesteś profesjonalistą, którzy poważnie traktują twoją firmę.

Wydrukowane wizytówki są ważne dla marketingu Twojej firmy, ponieważ pomagają osobom, które spotkasz, zapamiętuj ciebie, Twoją markę i to, co robi Twoja firma. Pamiętaj, aby wymienić adres witryny na wizycie, firmę firmowym i wszelkich tworzonych materiałach informacyjnych. Jeśli to możliwe, dołącz także główny link profilu mediów społecznościowych. Kolejna dobra strategia: dołącz kod QR z tyłu za pomocą linku, aby zarejestrować się na listę e -mail.

Powinieneś mieć profesjonalnie wydrukowane wizytówki, ale możesz wydrukować własny papier firmowy i koperty, jeśli używasz dobrego papieru. Jeśli używasz tylko kilku materiałów informacyjnych miesięcznie, możesz również wydrukować je sam. Ale jeśli potrzebujesz dużej ilości, wydrukuj je.

20. Podawaj znajomym wizytówki, weź swoje wizytówki w ręce każdego, kto może pomóc w poszukiwaniu nowych klientów. Połączenie Twoi przyjaciele i krewni i powiedz im, że założyłeś firmę. Odwiedź je i zostaw mały stos wizytówek, aby rozdać znajomym. Trzymaj kilka w portfelu lub torebce, aby rozdać osobom, które spotykasz, którzy chcą wiedzieć, jak się z tobą skontaktować.

21. Podawaj dodatkowe karty klientom usług sąsiedzi i znajomi często poproście się nawzajem o rekomendacje dla usługodawców. Zostaw kilka dodatkowych wizytówek ze swoimi klientami podczas pracy dla nich. W ten sposób, gdy ich przyjaciele i sąsiedzi proszą ich o rekomendację, mają łatwy sposób przekazania nazwy firmy i danych kontaktowych.

22. Zapytaj sprzedawców o biznes i zalecenia, w których dostawcy, od których kupujesz, mogą potrzebować niektórych usług lub poznać osoby, które to robią. Poproś o ich działalność i poproś o polecenia. Jeśli mają tablice biuletynowe, w których wyświetlane są wizytówki (często robią to drukarki, podobnie jak supermarkety, fryzjerzy, itp.), Zapytaj, czy możesz zostać dodany do tablicy.

23. Wyjdź i sieć ludzie lubią prowadzić interesy z ludźmi, których poznali i czują, jak wiedzą. Poznaj się na spotkaniach grup zawodowych i grup, takich jak Izba Handlowa, inne lokalne grupy biznesowe, lokalne rozdziały grup krajowych, takie jak Nawbo lub stowarzyszenia obywatelskie. Miej wizytówki w kieszeni, w której można je łatwo osiągnąć. Nie zapomnij zapytać, co robią ludzie, z którymi rozmawiasz, i naprawdę ich słuchać. Będą pochlebiać waszym zainteresowaniu i lepiej pamiętaj o tym z tego powodu.

24. Aktywnie zaangażuj się w niektóre z tych grup, które dadzą ci więcej możliwości poznania potencjalnych perspektyw. Pamiętaj jednak: oportuniści są szybko zauważani za to, czym są, i zdobywają małe interesy. Chociaż nie będziesz chciał angażować się w zbyt wiele organizacji, które wymagają dużo czasu, możesz wnieść prawdziwy wkład w Grupy, które najlepiej pasują do Twojej firmy. Aktywność w lokalnych grupach może przynieść cenny marketing ustny.

25. Zostań płatną płacą członka za członkostwo w tych grupach, które przyciągają docelowych klientów. Zostanie płaconym członkiem informuje innych w grupie, wiedząc, że jesteś jednym z nich, jest zainteresowany misją grupy i że nie jesteś tylko freeloaderem lub lataniem.

26. Umieść się w katalogach członków Wiele grup biznesowych utrzymuje katalogi członkowskie, które publikują online. Wymienione w tych, osiągają dwie rzeczy. Pomaga członkom, których spotkałeś, lub członków, którzy szukają usług takich jak twoje, znajdują informacje kontaktowe. Zapewnia również link do Twojej witryny, która może być przydatna do optymalizacji wyszukiwarek. Niektóre grupy mogą cię automatycznie wymieniać. Inni będą wymagać przesłania własnych informacji. W obu przypadkach upewnij się, że Twoje dane kontaktowe są poprawne i działa link do Twojej witryny.

27. Wystawa na lokalnych targach lokalnych targów, kiedy są one przetrzymywane, daj ci sposób na wyświetlanie swoich produktów i usług dla ogółu społeczeństwa oraz innym lokalnym dostawcom, którzy mogą potrzebować twoich produktów lub znać kogoś, kto mógłby polecać.

28. Sponsoruj lokalny targ lub wydarzenie Koszt bycia sponsorem małego, lokalnego targów może często być stosunkowo niski. Jeśli program przyciąga publiczność, bycie sponsorem może zbudować rozpoznawanie nazw Twojej firmy. Nazwa i logo Twojej firmy będą widoczne wszędzie tam, gdzie organizatorzy wydarzeń promują program. Może to być wysyłki przed show, strona internetowa organizacji oraz w materiałach informacyjnych i wyświetlaczach skonfigurowanych podczas pokazu.

29. Rozdaj użyteczne produkty promocyjne, jeśli masz na sobie prezenty na swoim stoisku, zrób z nich produkty, których potencjalni będą chcieli zachować i używać. Otwieracze słoików, latarki na brelok lub środki dezynfekujące ręczne, Magnesy lodówkowe, magnesy kalendarzowe, oprogramowanie napojów i długopisy to wszystkie przedmioty, które można nadrukować, aby reklamować Twój biznes, i wszystkie przedmioty, które ludzie zwykle utrzymują i używają.

30. Pomóż Twojej społeczności pomyśleć o potrzebach w swojej społeczności. Czy możesz pomóc przekazać swoje imię i nazwisko, organizując napęd żywności lub odzieży? Czy możesz dać bezpłatną kawę jeden dzień w tygodniu lokalnej policji lub pielęgniarek? Sponsorować grupę młodzieżową? Zorganizujesz sprzątanie środowiskowe? Promuj swój program społecznościowy do prasy z ogłoszeniami o projekcie i wynikach, które osiągniesz.

31. Opublikuj godne uwagi aspekty firmy Pisz komunikaty prasowe promujące to, co jest niezwykłe w Twojej firmie lub w jaki sposób Twoja firma robi różnicę. Wyślij komunikaty do lokalnych gazet, stacji radiowych, stacji telewizji kablowej i czasopism, których odbiorcy prawdopodobnie będą zainteresowani zakupem tego, co sprzedajesz.

Opublikuj wydania prasowe na swoim własna strona internetowa w sekcji “Wiadomości” i wyślij je również do jednego lub więcej online usług prasowych. Upewnij się, że adres URL witryny jest zawarty w wydaniu. Aby zwiększyć swoją szansę na opublikowanie materiału, wyślij zdjęcie ze swoim Komunikat prasowy. Redaktorzy drukowanych publikacji i stron internetowych często potrzebują “sztuki” (rysunki lub zdjęcia), aby wypełnić przestrzeń i rozbić szary wygląd strony tekstu.

32. Pomoc reporterów odkrywa, że ​​reporterzy ciągle szukają źródeł do cytowania w swoich opowieściach. Jednym ze sposobów, w jaki znajdują te źródła, jest korzystanie z usług, które rozpowszechniają ich wniosek o źródła publicystom, ekspertom, marketerom i innym, którzy chcą być źródłami. Aby dowiedzieć się, kiedy reporterzy szukają informacji, które możesz podać, zapisać się na te listy i regularnie je skanować. Jedną z takich usług jest Haro (skrót od pomocy reporterowi) i jest bezpłatny. Inna usługa, zwana Prleads, jest opłacana.

33. Napisz artykuł, który pokazuje Twoją wiedzę w swojej dziedzinie, wyślij go do niekompetingowych gazet, czasopism i stron internetowych w Twojej dziedzinie, które przyjmują zgłoszenia od ekspertów. Upewnij się, że twoje imię, nazwisko firmy, numer telefonu i odniesienie do produktu lub usługi jest zawarte na końcu artykułu. Jeśli edytor może skorzystać z artykułu, otrzymasz swoje imię i nazwisko w druku, i być może wydrukuj swoje dane kontaktowe za darmo.

Jeszcze lepiej, poproś o bycie felietonistą do publikacji, które docierają do odbiorców.

34. Przejmuj swój rozgłos za każdym razem, gdy otrzymasz rozgłos, uzyskaj zgodę wydawcy na przedrukowanie artykułu zawierającego rozgłos. Spraw, aby kserokopie i wysłać kopie listami sprzedaży lub inną literaturą, której używasz do sprzedaży produktu lub usługi. Klipy reklamowe nadają wiarygodność roszczeniom składającym swoje produkty lub usługi.

35. Dodaj “jak widać na” lub naciśnij Sekcja do Twojej witryny Wymień nazwy publikacji, o których wspomniano, i link do artykułów, które Cię wspominają.

36. Poproś o kontakt z przyjaciółmi, znajomymi, byłych pracodawców (jeśli zostawiłeś dobre warunki), organizacje non -profit, szkoły i uczelnie, a nawet inne firmy i poproś o pracę. Poinformuj ich, co robisz i zapytaj, czy mogą korzystać z twoich usług. Jeśli nie wiesz, kogo skontaktować się z różnymi firmami, zadzwoń i zapytaj, kto jest odpowiedzialny za zakup tego, co sprzedajesz. Nie zniechęcaj się przez osoby, które nie są zainteresowani. Jedna “tak” może zrekompensować wiele odpowiedzi “nie”.

37. Sieć z innymi wykonującymi tę samą pracę, którą dajesz im, że jesteś dostępny, aby obsłużyć ich przeciążenia. (Ale nie próbuj ukraść swoich klientów. Wiadomość wyjdzie i zrujnuje twoją reputację biznesową.) I skontaktuj się z nimi, aby wziąć od ciebie pracę, gdy zostaniesz zalany.

38. Oferta jako przemysł głośników Konferencje, organizacje wolontariuszy, biblioteki i lokalne grupy biznesowe często potrzebują mówców na spotkania i ekspertów do prowadzenia warsztatów i seminariów. Skorzystasz z rozpoznawania nazwy, kontaktów i reklamy, które zyskujesz od bycia mówcą na tych wydarzeniach.

399 Lub naucz innych, jak korzystać z jakiegoś narzędzia, którego używasz w swojej pracy.

40. Obejmuj wideo Umieść filmy z produktu lub usługi na YouTube oraz inne witryny udostępniania wideo i slajdów. Dla niektórych osób wideo jest preferowanym sposobem nauki o produktach i usługach.

41. Odkryj zasoby rządowe dla biznesu Dowiedz się, jakie programy federalne, stanowe i lokalne są dostępne, aby pomóc małym firmom w Twojej okolicy. Większość oferuje bezpłatne porady biznesowe, a niektóre mogą cię skontaktować z agencjami rządowymi i dużymi korporacjami, które kupują od małych i kobiet należących do kobiet.

42. Przejmuj swoją różnorodność, jeśli jesteś firmą własnością kobiet lub mniejszości, opublikuj ten fakt na swojej stronie internetowej. Powinieneś również rozważyć uzyskanie certyfikatu przez organizacje prywatne, stanowe lub federalne. Wielu agentów zakupów ma kwoty lub przewodnik dla liczby towarów i usług potrzebnych do zakupu od firm należących do mniejszości i kobiet.

43. Użyj listów sprzedaży, aby przyciągnąć uwagę klientów, wysyłaj listy sprzedażowe do wszystkich, których Twoim zdaniem mogą być w stanie wykorzystać to, co sprzedajesz. Pamiętaj, aby opisać swoją działalność pod względem tego, w jaki sposób może to pomóc perspektywom. Naucz się upuszczać wizytówkę w każdym wysyłanym liście. Okresowo obserwuj pocztówki pocztowe.

44. Użyj swojego pojazdu do reklamowania firmy, jeśli korzystasz z samochodu lub ciężarówki w swojej firmie, masz nazwę firmy i dane kontaktowe profesjonalnie pomalowany na boku pojazdu. W ten sposób twoje środki transportu stają się mobilną, wysoce widoczną reklamą dla Twojej firmy.

450 Możesz je zdobyć w różnych rozmiarach i możesz je usunąć w dowolnym momencie. Znaki magnetyczne można zamówić za pośrednictwem wielu sklepów z drukowaniem i znakami online i są bardzo rozsądnie wycenione.

46. Zajmuj się zimne połączenia telefoniczne i wykonaj “zimne połączenia”, aby przedstawić się potencjalnym klientom. Są to połączenia z osobami, z którymi chcesz prowadzić interesy. Krótko opisz, co robisz, i poproś o spotkanie, aby z nimi porozmawiać o sposobach pomocy w zaspokojeniu potrzeby lub rozwiązania problemu.

47. Wydawanie próbek uzyskaj próbki swojej pracy w jak najwięcej rąk. Jeśli próbki są niepraktyczne Lub niemożliwe, skonfiguruj portfolio swojej pracy na swojej stronie internetowej.

48. Zaoferuj bezpłatną ofertę konsultacji bezpłatna konsultacja bezbławiająca dla osób, które według nich mogłyby korzystać z twoich usług. Ustal limit czasu bezpłatnego konsultacji, aby potencjalni klienci nie korzystają z oferty. Podczas konsultacji oferują praktyczne sugestie lub pomysły – i zanim odejdziesz, poproś o “zamówienie” w celu wdrożenia pomysłów.

49. Poproś o polecenia zadowolony klient często chętnie odsyła Cię do swoich przyjaciół. Pomóż im pamiętać o tym pytając o polecenia i pozostawiając im dodatkowe wizytówki lub ulotki, które mogą przekazać swoim znajomym i rodzinie, którzy potrzebują twoich usług. Wyślij im link, aby opublikować również recenzję.

Jeśli ktoś da ci prowadzenie, kontynuuj to od razu.

50. Spraw, aby inne osoby pomogły sprzedawać Twoje produkty oprócz samodzielnego sprzedaży twoich produktów, szukaj Podmioty stowarzyszone, odsprzedawcy lub osoby, które wygenerują dla ciebie potencjalnych klientów w zamian za komisję ds. Sprzedaży. Upewnij się, że Twoja struktura cenowa pozwala na opłaty lub prowizje, które będziesz musiał zapłacić za każdą sprzedaż.

51. Współpracuj z innymi firmami w zakresie promocji Spotkanie firm, które obsługują ten sam rynek, ale sprzedają różne produkty i usługi. Zorganizuj, aby wspierać się nawzajem towary i usługi, przekazując potencjalne potencjalne klienty, dzieląc się wysyłkami i odsyłając.

52. Trzymaj pod ręką materiały promocyjne mają listy sprzedaży, broszury, ulotki i inne istotne informacje wydrukowane i gotowe do pracy. Oprócz wydrukowanych kopii przechowuj wersje PDF na komputerze.

Zapytaj potencjalnych klientów, którzy wydają się niechętnie kupować od ciebie: “Czy chciałbyś, żebym wysyłał informacje?” Jeśli powiedzą “tak”, zapytaj, czy chcieliby informacje w e -mailu, czy wysłane pocztą.

śledź Niezwłocznie z notatką i listem z napisem: “Oto informacje, o które poprosiłeś mnie o przesłanie”. Następnie, kontynuuj kilka dni później z rozmową sprzedażową.

53. Prowadzić konkursy konkursowe to kolejny sposób na promocję małej firmy. Spraw, by nagroda była czymś pożądanym i związanym z Twoją firmą – może to być bezpłatny koszyk prezentowy twojego na przykład produkty lub bezpłatne usługi. Następnie opublikuj konkurs w lokalnych mediach, w mediach społecznościowych i na liście e-mail.

Bądź kreatywny

Istnieje wiele innych tanich sposobów na zwrócenie uwagi na swoją firmę. Podrzucaj pomysły. Z Business Associates, przyjaciółmi i rodziną. I spójrz na dziesiątki dodatkowych pomysłów na marketing dla małych firm w naszym kanale marketingowym.

Zastrzeżenie: Treść na tej stronie jest wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowi porady prawnej, podatkowej lub księgowej . Jeśli masz konkretne pytania na którykolwiek z tych tematów, Zajrzyj doradcy licencjonowanego profesjonalisty.

Start LLC w twoim stanie

Jeśli chodzi o zgodność, koszty i inne czynniki, są to stany popularne do formowania LLC.

Jak uruchomić LLC w Kalifornii Jak uruchomić LLC na Florydzie Jak uruchomić LLC w Teksasie Jak uruchomić LLC w Kolorado Jak uruchomić LLC w Michigan Jak uruchomić LLC w Ohio Jak uruchomić LLC w Karolinie Północnej Jak uruchomić LLC w Nevadzie Jak uruchomić LLC w Illinois Jak założyć LLC w Delaware Jak uruchomić LLC na Alasce Jak uruchomić LLC w Arizonie Jak uruchomić LLC w Arkansas Jak zacząć LLC w Connecticut Jak uruchomić LLC w Gruzji Jak uruchomić LLC na Hawajach Jak uruchomić LLC w Idaho Jak uruchomić LLC w Indianie Jak uruchomić LLC w Iowa W Kansas Jak uruchomić LLC w Kentucky Jak uruchomić LLC w Luizjanie Jak uruchomić LLC w Maine Jak uruchomić LLC w Maryland Jak rozpocząć LLC w Massachusetts Jak uruchomić LLC w Mississippi Jak uruchomić LLC w Missouri Jak uruchomić LLC w Montanie Jak uruchomić LLC w Nebrasce Jak uruchomić LLC w New Hampshire Jak uruchomić LLC w Nowym Meksyku Jak Aby uruchomić LLC w Północnej Dakocie Jak uruchomić LLC w Oklahomie Jak uruchomić LLC w Oregon Jak uruchomić LLC w Pensylwanii Jak uruchomić LLC w Rhode Island Jak uruchomić LLC w Południowej Carolina Jak uruchomić LLC w Południowej Dakocie Jak uruchomić LLC w Tennessee Jak uruchomić LLC w Utah Jak uruchomić LLC w Vermont Jak uruchomić LLC w Wirginii Aby uruchomić LLC w Zachodniej Wirginii Jak uruchomić LLC w Wisconsin Jak uruchomić LLC w Wyoming

The Post 53 Tanie kosztowne sposoby promocji Twojej firmy.