5% skoku Bitcoina jest absuldalnym sygnałem ufności | Forexlive.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 26, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

To nie jest pierwszy taki skok w BTC od początku marca. FXPRO Wtorek, 22/03/2022 | 08:50 GMT-0 22/03/2022 | 08:50 GMT-0 0 FL BTC zmienił trochę w poniedziałek, kończąc dzień około 41,3 tys. Jednak wczesnym obrotowym we wtorek widzieliśmy skok o ponad 5% do 43,3 tys. USD; Potem pierwszy kryptorendowy zatopiony do 42 tys. W ciągu ostatnich 24 godzin Ethereum zyskał 4%, a inne wiodące altcoiny z pierwszej dziesiątki nie są daleko w tyle za: Solana i Avalanche o 2%, Cardano ma 6%. Terra jest poza ogólnym zarysem, zmniejszając się o 0,5%.

Według CoinmarketCap, całkowita kapitalizacja rynku Crypto wzrosła o 3% w ciągu dnia, do 1,9 km do $ 1,92 biliona. Indeks dominacji Bitcoin dodał 0,1 punktu procentowego do 42% ze względu na gwałtowny wzrost BTC.

Strach CryptoCurrency i Wskaźnik Chciwości spadł o 4 punkty dziennie, do 26, ponieważ jego szacunki nie obejmują Najnowszy spurt Bitcoin.

Nie jest to pierwszy taki skok w BTC od początku marca, w przeciwieństwie do neutralnego, a nawet negatywnego sentymentu na rynkach zapasów. Wszystko to wskazuje gotowość byków o decydujące działanie. Jednak do tej pory takie impulsy nie mogą być solidne, ponieważ podstawowy zapotrzebowanie na ryzyko jest oczywiste ciśnienie.

Większość, że byki były w stanie w tym przypadku, była tworzenie wsparcia ulewy w lipcu ubiegłego roku (tj. Poniżej 30 tys. USD). W styczniu poziom przeniósł się do 35 tys. USD i dalej do 37 tys. USD na koniec lutego.

Według analityków FXPRO inwestorzy instytucjonali wycofali około 47 milionów dolarów od funduszy krypto w ciągu ostatniego tygodnia. Odpływ funduszy zaobserwowano na drugi tydzień z rzędu. Tymczasem największy australijski konglomerat finansowy Commonwealth Bank of Australia stwierdził gwałtowny wzrost aktywów kryptograficznych wśród klientów. Bank zamierza podwojenia działu odpowiedzialnego za branżę kryptograficzną.

Wśród wielkich wiadomości warto zwrócić uwagę na liczbę spalonych żetonów eth w sieci Ethereum, która przekroczyła 2 miliony. Proces płonących altcoinów rozpoczął się 5 sierpnia po wydaniu aktualizacji Londynu, co zmieniło mechanizm obliczania prowizji do transakcji.

Wicepremier Federacji Rosyjskiej Aleksander Novak wezwał do legalizacji górnictwa kryptowacyjnego, uznając ją jako działalność podatkową. Wiele obserwatorów uważa, że ​​może to być sposób na Rosji wykorzystując swój potencjał energetyczny w obliczu obniżenia popytu na rosyjską ropę i gaz.

Ten artykuł został napisany przez starszego rynku FXPRO ALEX Kuptsikevich.

.