4 trendy, które będą kształtować małe firmy w 2022 roku

Opublikowany przez Andrzej Nowak o February 5, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Każdy nowy rok przedstawia możliwość wprowadzenia świeżej perspektywy do naszych przedsięwzięć. A w tym roku nie jest wyjątkiem. Jest to czas, aby zastanowić się nad kamieniami milowymi, które zaznaczyliśmy, wyzwania, które pokonujemy, lub ryzyko, które spłaciliśmy. Ale także czas na ustalenie celów i zainspiruje się na nadchodzący rok.

Covid-19 może nadal wpływać na krajobraz mały biznesowy. Musimy jednak spojrzeć poza pandemię i przedefiniować normalność.

Kluczowe trendy biznesowe Uważamy na 2022

, ponieważ wchodzimy do 2022 r., Postępowałem z kluczowymi trendami, które będą kształtować oblicze małych firm.

Eksplorujmy:

1- Zwiększona inwestycja w prywatność i edukacja

National Cyber ​​Bezpieczeństwo Sojusz szacuje, że 60 procent firm wychodzi z działalności w ciągu sześciu miesięcy po naruszeniu danych.

w połączeniu z bieżącymi wiadomościami Kierownictwo Cybersecurity naruszenia wpływające na różne obszary Internetu, chroniące przed Cyberatakami i utrzymanie dobrych praktyk Cyber ​​będzie kluczowy w Nowym Roku.

Aby to zrobić, małe firmy byłyby mądrze inwestować w narzędzia bezpieczeństwa, dostawców i oprogramowaniu. Z Bezpieczeństwa E-mail i dwukunktowego uwierzytelniania do szkodliwego oprogramowania i strategii tworzenia kopii zapasowych danych, te dodatkowe warstwy bezpieczeństwa zapewnią bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników.

dla małych firm bez poświęconych pracowników IT, outsourcing zarządzania bezpieczeństwem lub pracą z firmą partnerską może być strategiczny sposób, aby stać się sprężystym cyberprzestępczym. Co więcej, praca z firmą partnerską może również zaoszczędzić pieniądze jako organizowanie zasobów wewnętrznych jest kosztowna sprawa.

2- Uproszczone środowisko IT i skupić się na urządzeniach mobilnych

Wiemy, że może być trudno zarządzać rosnącą złożonością i liczbą ofert usług opartych na chmurze. Gdy chcesz uprościć, urządzenia mobilne stają się ważniejsze niż kiedykolwiek. Pozwolą właścicielom biznesu zrobić wszystko, od aktualizacji inwentaryzacji do ukończenia listy płac, wszystkie z urządzeniem, które umieszczasz w kieszeni. Co więcej, uproszczone środowisko IT oszczędza również czas.

3- Nacisk na AI & Dużych danych Aby uzyskać inteligentny

sztucznej inteligencji i duże dane mogą się wydawać, duże dla małych firm, ale nie musi być. Dzięki odpowiedniemu spostrzeżenia i analityce małe firmy mogą stać się mądrzejsze o swoich klientach i bardziej wydajne w ich operacjach, automatyzacji procesów, a nawet pomaga zapobiegać oszustwom. Technologia wyrównaje pole gry dla małych firm, które chcą konkurować z dużymi przedsiębiorstwami. Więc nie powinieneś się nieśmiać z Danych AI & Big Data.

4- Nowe strumienie przychodów pojawiają się post-covid

Covid-19 pchnął małą społeczność biznesową online Transformacja cyfrowa najważniejsza do przetrwania. To z kolei stworzył boom w ekosystemie online i stworzył nowe strumienie przychodów dla cegły i moździerza. Ta potrzeba dostosowania będzie nadal paliwa nowe strumienie przychodów dla małych firm. Będą więc musieli przekształcić strategie biznesowe, aby sprostać klientom, gdzie są.

Rektor:

Chris Wayne jest dyrektorem zarządzającym dla Verizon Small Business Essentials. Wcześniej był głównym oficerem technologii firmy. Chris posiada Master of Business dla Veterans (MBV) stopnia z University of Southern California i jest certyfikowanym centrum zarządzania centrum danych (CDCMP). Przed dołączeniem do Małego biznesu Yahoo Chris był sierżantem w 82. Dywizji Airborne w Airborne w Armii USA.

Smart Hustle Zasoby:

Stwórz więcej strumieni dochodów

Przewodnik krok po kroku, aby opracować strategię do skalowania Twojej firmy

Post 4 trendy, które będą kształtować małe firmy w 2022 roku, pojawiły się najpierw na smarthustle.com.

.