23 sposoby twórczego wprowadzenia na rynek w tym sezonie świątecznym

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 12, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Chcesz wyprzedzić konkurencję w tym sezonie świątecznym? Upewnij się, że potencjalni klienci pomyślą o Tobie najpierw, stosując te 23 kreatywne strategie marketingowe świąteczne.

Wyjście jest trudne. Jeśli chcesz zabrać ludzi do swojej firmy w tym sezonie świątecznym, musisz się reklamować. Istnieje wiele sposobów, aby się poznać, ale nie wszystkie będą działać dla wszystkich firm. Zebraliśmy długą listę pomysłów, które możesz rozważyć w tym roku.

Twoja strona internetowa

1 – Ułatwiaj nawigację stworzyć specjalną sekcję na prezenty świąteczne. Ułatwiaj znalezienie w menu głównym podczas wakacji. Uprawiaj go według ceny, wieku, płci itp. Dla łatwości użytkowania przez kupujących.

2 – Dali to świąteczne wakacje, tak samo o nostalgii, jak na zakupy. Ludzie lubią uczucie sezonu wakacyjnego, więc dołącz. Ubierz swoją witrynę, aby mieć wakacyjny płomień.

3 – Oferta Sugestie może ktoś patrzy na koszule na Twojej stronie. Zaproponuj sugestie, takie jak skarpetki, spodnie i czapki na tej samej stronie. Działa dla Amazon i wielu innych sprzedawców internetowych.

4 – Uwzględnij terminy wysyłki Przypomnij klientom, którzy zamawiają towary do dostawy, gdy najnowszym czasem na złożenie zamówienia jest dostawa na czas na wakacje (przykład: “Zamówienie [data], aby otrzymać zamówienie do 24 grudnia). Skontaktuj się z przewoźnikami wysyłkowymi, aby uzyskać sugerowane przez nich daty. Zachęcaj klientów, aby nie czekali do ostatniej chwili, ponieważ spedytorzy zostają zalani, a także upewnić się, że przedmioty, które chcą kupić, są w magazynie.

Powiązane: 7 proste sposoby na to Zwiększ swoją sprzedaż wakacyjną online

Marketing cyfrowy

5 – Korzystaj z lokalnej świadomości Marketing Facebook umożliwia kierowanie klientom w określonym promieniu adresu Twojej firmy. Jest to przełom gier dla lokalnych biznes.

6 – Rozpocznij wcześnie i H Ighlight Jeden produkt Nie chodzi tylko o Czarny piątek. Firmy zaczynają prowadzić specjały przed Czarny piątek, a klienci również robią zakupy przed tym dniem. Uruchom reklamę społecznościową podkreślającą indywidualne oferty na dni poprzedzające Czarny piątek. Spowoduje to generowanie szumu, ruchu i sprzedaży.

7 – Wakacyjne słowa kluczowe Jeśli korzystasz z reklam Google, utwórz nowe kampanie wokół słów kluczowych wakacyjnych, takich jak Czarny piątek, wakacje, Boże Narodzenie i warianty. Lub spraw, aby słowa kluczowe w dłuższe frazy dla lepszego zasięgu i bardziej opłacalnej reklamy, na przykład “Sprzedaż wakacyjna Toddler Toys”.

8 – Dowiedz się o dynamicznym retargetingu Co jeśli ktoś przyszedł na twoją stronę, spojrzał na określony produkt, ale nie kupił? Klient, gdy idą do innych strony. Jest dość techniczny, więc możesz potrzebować pomocy w jej ustawianiu, ale wskaźniki konwersji prawdopodobnie wzrosną.

Marketing ogólny

9 – Zachęcaj M Ailing List Signps Twoja strona internetowa lub fizyczna lokalizacja prawdopodobnie przyciągną klientów, którzy nie odwiedzali Cię przed lub tylko w czasie wakacji. Zachęć ich do zapisania się na listę mailingową, aby uzyskać kupony i powiadomienia o specjalnej sprzedaży. Następnie regularnie wysyłaj pocztę na listę, aby poprawić sprzedaż przez cały rok.

10 – Uruchom swoją kreatywność, czy możesz zaprojektować kampanię wokół renifery Świętego Mikołaja? 12 dni Bożego Narodzenia? Chanukka czy oszałamiający stres w Czarny piątek?

11 – Użyj pilności jako narzędzie marketingowe, przypominają klientom, którzy odwiedzają Twój sklep lub stronę internetową, że zapasy mogą stać się ograniczone, a ceny specjalne są wyłącznie ograniczone. Użyj fraz, takich jak “podczas gdy wielkości”, “ograniczone ilości”, (Jeśli prawda), “Czas się kończy”, “nie jest za późno” lub inne wrażliwe na czas wezwania do działania.

12 – Karty podarunkowe w 2021 r. Oczekiwano, że 45% wydatków wakacyjnych trafia na karty podarunkowe, a 93% osób odpowiadających na jedną ankietę zgłosiła, że ​​wolą dostać kartę podarunkową niż prezent o tej samej wartości. Upewnij się, że możesz zaspokoić tę potrzebę.

13 – Mieć z podziękowaniami obiadem Wakacje nie dotyczą sprzedawców detalicznych. Zaproś swoich klientów biznesowych na kolację do uznania lub specjalne wydarzenie.

14 – Odejdź od normalnych czasów imprezowych, ludzie są przytłoczeni rzeczami do zrobienia podczas wakacji. Zastanów się więc przed zapełnieniem harmonogramów. Lub odrocz go do Nowego Roku i spraw, aby był to obchody Nowego Roku.

15 – Połącz zasoby z innymi małymi firmami, dołączają do uzupełniających się małych firm i promocji. Jeśli jesteś hydraulikiem, możesz partnerować z lokalnym sklepem narzędziowym i promują się nawzajem. Spotkaj się z innymi małymi firmami w lokalnej Izbie Handlowej i prowadzić specjalne wspólne promocje, aby przyciągnąć odwiedzających do miasta na zakupy świąteczne.

16 – Wspieraj organizację charytatywną, ponieważ wierzysz w oddawanie, ale są też zalety biznesowe. Na każde 10 USD wydane w Twojej firmie przekazasz na przykład 1 USD na cele charytatywne.

17 – Wynajmij stoisko “w tym sezonie na pokazy rzemieślnicze i inne pokazy w tematyce zimowej. Zapytaj, czy przyjmują dostawców komercyjnych. Nawet jeśli dotyczy to świadomości marki, prawdopodobnie warto twój czas.

18 – Dostań się do rodziców za pośrednictwem dzieci. Przynosić Świętego Mikołaja? Jeśli możesz przynieść dzieci do swojej lokalizacji, rodzice przychodzą z nimi.

19 – Znajdź lokalnych blogerów w każdym mieście ma legion lokalnych blogerów, którzy podkreślają oferty społeczności. Są zawsze Szukam nowych informacji (których nie muszą

Powiązane: Utwórz systemy w swojej firmie na bezproblemowy sezon wakacyjny

STORE Environment

20 – Zaoferuj bezpieczne miejsce, mówiąc o Czarny piątek, sklepy nie są miejscem dla osoby, która nie lubi tłumów. Co jeśli Twój sklep zaoferowałby bardziej spokojne środowisko wraz z kawą i może telewizorem z grą?

21 – Czy mnóstwo krzeseł spaceruje po centrum handlowym i co widzisz? Mężczyźni siedzący na krzesłach czekających na swoje rodziny. Miej miejsce, w którym towarzysze mogli usiąść, ale nie rujnuj przepływu ruchu, aby to zrobić.

22 – Darmowe pakowanie prezentów Jeśli robisz zakupy online, bezpłatna wysyłka to dodatek, który znajdziesz cenny. W fizycznych lokalizacjach pakowanie prezentów jest dodatkową usługą, która może potencjalnie wylądować na sprzedaży.

23 – Candy As Swag Czy wiesz, że możesz wydrukować swoje logo na popularnych cukierkach? Cóż za miły prezent dla osób, które kupują lub dla dzieci, które odwiedzają.

Wydaj

Sezon wakacyjny może być najwspanialszą porą roku, ale właściciele firm są zamknięci w bitwie o miliardy wakacyjnych dolarów do zdobycia. Aby uzyskać udział, bądź kreatywny. Znajdź sposoby, aby wyróżnić się, że inni nie myśleli i zacznij teraz wdrażać te plany.

Post 23 sposobów twórczego rynku w tym sezonie świątecznym pojawił się pierwszy na Zenbusiness Inc ..