15 wskazówek energetycznych i narzędzi do poszukiwania właścicieli małych firm

Opublikowany przez Andrzej Nowak o November 25, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Perspektywy biznesowe może wydawać się trudnym zadaniem. Wiesz, że jest to niezbędne, ale po prostu nie wiesz, od czego zacząć. Dobrą wiadomością jest to, że poszukiwanie właścicieli małych firm sprzedających B2B (biznes dla biznesu) nie jest tak trudny, jak się wydaje. Oto kilka wskazówek energetycznych i strategii sprzedaży do sprzedaży właścicielom firm.

Perspektywy dla właścicieli małych firm jest dość łatwe. Musisz mieć odpowiednie narzędzia, takie jak narzędzia do poszukiwania online i offline. Niektóre przykłady obejmują platformy mediów społecznościowych online, telefon i drzwi do drzwi za offline, żeby wymienić tylko kilka.

Ten artykuł pomoże Ci odnieść sukces w poszukiwaniu małej firmy. Przed wejściem w to zacznijmy od podstaw. Oto lista, która zaczniesz.

Jak rozpocząć poszukiwanie właścicieli małych firm

Zidentyfikuj odbiorców Każda firma ma problem. Wymaga rozwiązania, a ty Mieć firmę, która rozwiązuje problem. Zbadaj firmy, które mają problem, który może rozwiązać Twoja firma.

Gdy dowiesz się, czyje problemy możesz rozwiązać, możesz zbudować bardziej szczegółową grupę demograficzną, taką jak wiek, płeć i lokalizacja, z których wszystkie są bardzo ważne przy szukaniu nowego biznesu.

Zacznij sprzedawać dla tych firm, które możesz pomóc w swoim produkcie lub usłudze.

Zidentyfikuj środki online w zakresie perspektywy Czy znasz wszystkie oferowane platformy internetowe? Przeprowadź badania, które platformy mediów społecznościowych najlepiej dotrzeć do tych właścicieli małych firm. Niektóre z nich działają lepiej niż inne. Będziesz musiał zdecydować, który z nich najlepiej działa dla firmy.

Zidentyfikuj środki offline w poszukiwaniu środki offline, które są w pobliżu od początku czasu, wydaje się, że. Perspektywa offline wychodzi i uderza w chodnik biznes.

Przykładem perspektywy offline byłoby wyjście i mieszanie się z ludźmi. Zdobądź kilka swoich kart i zaakceptuj również niektóre.

Właśnie zanurzyliśmy się w zakresie, w jaki sposób potencjalnie ocenić właściciela małej firmy. Teraz weźmy się w to.

Pod koniec tego artykułu wszelkie obawy lub wątpliwości, które miałeś, zniknęły, a będziesz gotowy na wyjście i szansę na właścicieli małych firm.

Oto lista tego, co będziemy poruszać.

Narzędzia biznesowe online dla klientów perspektywicznych

E-mail Media społecznościowe LinkedIn Facebook Twitter Instagram E-NEWSLETERTER Strona internetowa Forums

10110 OFFLINE 1

110 TEFEMENSING OFFLINE Trade targi Drzwi do drzwi Telewizja Radio Narzędzia do poszukiwań biznesowych online

Tutaj omówimy zalety korzystania z narzędzi internetowych dla właścicieli małych firm.

E -mail

Korzystanie z wiadomości e -mail dla potencjalnych klientów jest doskonałym narzędziem, ponieważ jest szybkie, niezawodne, bezpłatne i możesz uzyskać dostęp do niego w dowolnym miejscu.

, wysyłając e -maile o tym, co może zaoferować Twoja firma, pomaga potencjalnie zobaczyć, jak doskonała jest Twoja usługa lub produkt.

Podczas korzystania z wiadomości e -mail jako narzędzia do poszukiwania pamiętaj, że musisz użyć atrakcyjnego i przekonującego tytułu do swojego e -maila. Jeśli tego nie zrobisz, może nigdy się nie otworzyć i straciłeś potencjalnego klienta.

Wideo e -mail to bardzo kreatywny sposób wysyłania również do potencjalnych klientów. Film nie musi być bardzo długi. Daje kandydatowi twarz do nazwy i sprawia, że ​​jest to trochę bardziej osobiste.

Media społecznościowe

LinkedIn

Każdy właściciel firmy powinien wiedzieć, czym jest LinkedIn. LinkedIn to potworna platforma dla profesjonalistów i właścicieli.

Platforma działa dobrze, aby znaleźć nowe zatrudnienie i połączenia biznesowe. W przypadku perspektywy LinkedIn może przyspieszyć, płynnie i sprawić, by wszelkie poszukiwania sprzedaży opłacalne dla Twojej firmy.

Oto kilka świetnych wskazówek dotyczących korzystania z LinkedIn w celu uzyskania właścicieli małych firm.

1. Połącz i przyciągnij, że ważne jest, aby zobaczyć, z kim jesteś już połączony na LinkedIn przed rozpoczęciem poszukiwania.

Istniejące kontakty mogą potencjalnie być twoim tajnym sosem dla sukcesu. Jeśli jednak większość kontaktów na twojej liście nie jest związana z pracą, musisz zwiększyć swoją grę.

Z każdym wykonanym połączeniem, uruchamiane jest więcej połączeń. LinkedIn ma system, w którym możesz sprawdzić, czy Twoje kontakty mają drugie lub trzecie połączenie, z którym możesz się połączyć. Więc ty Widzi, że kontakty na LinkedIn mogą być nieograniczone.

Jeśli spotkasz kogoś na seminarium lub targach, koniecznie sprawdź z nim za pośrednictwem żądania połączenia LinkedIn tak szybko, jak to możliwe. Zapewni to przynajmniej spojrzenie na Twój profil i dowiedzą się, jak możesz im zaoferować.

2. Poznaj swój cel wewnątrz i na zewnątrz kolejną wspaniałą rzeczą w LinkedIn jest to, że możesz znaleźć prawie wszystko, co musisz wiedzieć o firmie. Firmy zajmują wiele pracy na swoich stronach LinkedIn.

Informacje wahają się od lokalizacji firmy, ilu pracowników ma, kim są ich pracownicy, wszystkie działy, nad czym obecnie pracują, gdzie chcą być i co oferują. To kopalnia złota dla właścicieli firm, którzy są poszukiwaniem.

Wszystko, co musisz zrobić, to zbadać ich stronę LinkedIn i będziesz mógł ustalić, czy firma jest odpowiednia dla Ciebie i Twojego Biznes, a także z kim musisz porozmawiać, gdy dowiedzisz się o nich.

Po uzyskaniu wszystkich tych wspaniałych informacji będziesz gotowy skontaktować się z właścicielem i omówić, co możesz im zaoferować.

3. Skorzystaj z grup, jak możesz wiedzieć, grupy LinkedIn często mają osoby o tych samych zainteresowaniach, umiejętnościach i potrzebach, więc są doskonałym źródłem potencjalnych klientów. Grupy te oferują sposób na zdobycie wiedzy na temat rodzajów działalności, na które kierujesz się na poszukiwania i być wyjątkowym sposobem na zdobycie nowych.

Grupy mogą dostarczyć Ci następujące informacje:

Informacje o wydarzeniach z firmami potencjalnych klientów, wszelkie plany, nad którymi pracują, jeśli są na rynku, aby zatrudnić, i przekształcić znaczenie zwiększania twoich kontaktów na właścicielu firmy Z poziomu osobistego 4. Przekształć swój profil, aby przekształcić Twój profil w pokolenie Profil ołowiu. Ponieważ już skontaktowałeś się z potencjalnymi klientami i grupami, przyjdą do Twojego profilu, aby cię sprawdzić.

teraz nadszedł czas, aby przekształcić swój profil w maszynę do sprzedaży – im więcej informacji na temat swojej firmy, tym większa szansa, że ​​otrzymasz sprzedaż.

Podczas przekształcania swojego profilu upewnij się, że poproś swoich obecnych klientów, aby przedstawili rekomendacje, które pokazują, jak wspaniale jesteście i Twoja firma! Ludzie częściej pracują i kupują w firmie, gdy są świetne recenzje.

Obraz może powiedzieć tysiąc słów. Pamiętaj, aby opublikować swoje obecne zdjęcie, co oznacza profesjonalny obraz, a nie z ostatniej imprezy, w której uczestniczyłeś. Chcesz zrobić świetne pierwsze wrażenie.

Jeśli nie masz żadnych ostatnich profesjonalnych zdjęć, idź jak najszybciej!

5. Publikuj, publikuj, publikacja codziennie na stronie LinkedIn jest niezbędna za zdobycie firmy i uzyskanie autorytetu w tym, co oferujesz. Właściciele małych firm będą chcieli wiedzieć, że mają do czynienia z firmą, która wie, co robią.

Publikując z nowymi treściami codziennie, pokazujesz potencjalnych klientów, że jesteś goście i pasjonujesz się swoją firmą.

Powinieneś publikować artykuły, które wyjaśniają, jakie problemy wymaga rozwiązywania rynku docelowego i że możesz zapewnić rozwiązania tych problemów. Treść doskonale nadaje się do tworzenia zaufania i zdobywania cennych relacji i pozwala od razu dotrzeć do docelowych odbiorców.

Facebook

Facebook to kolejny gigant mediów społecznościowych. Z ponad miliardem użytkowników prawie każdy ma konto na Facebooku. Ta platforma mediów społecznościowych może pomóc w poszukiwaniu właścicieli małych firm.

Właściciele małych firm najprawdopodobniej będą mieli konto na Facebooku, ponieważ mogą nie mieć w zależności od strony internetowej o potrzebie tego, czy nie.

Oto kilka wskazówek dotyczących korzystania z Facebooka jako narzędzia do potencjalnych klientów:

1. Zaktualizuj swój profil zawsze, aby Twój profil firmy na Facebooku jest aktualny. Upewnij się, że dołączono dane kontaktowe biznesowe, a także oferowane usługi i produkty.

2. Użyj CTA Skorzystaj z CTA (przycisk wezwania do działania) znajdującego się pod zdjęciem okładki na swoim profilu. Niezbędne przyciski CTA dla strony firmy to:

Zadzwoń teraz

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Us

3. Treść wysokiej jakości jest koniecznością, a zawartość wysokiej jakości jest koniecznością Korzystanie z Facebooka dla potencjalnych klientów małych firm. Dołącz swój post na blogu, wskazówkę dla swojej branży oraz mnóstwo rekomendacji i referencji.

, tym bardziej publikujesz na Facebooku o doskonałej jakości, tym większy potencjał Ruch, który dotrzesz do swojej witryny, prowadząc do większej sprzedaży i potencjalnych klientów. Poproś pracowników o udostępnienie strony firmy, aby mogła dotrzeć do coraz większej liczby osób.

4. Pokaż swoją obecność, staraj się zaangażować jak najwięcej na Facebooku. Poproś zespół sprzedaży, aby skontaktował się z perspektywami małych firm. Dobrą rzeczą na Facebooku jest to, że możesz wysłać wiadomość do kogoś, z kim się nie przyjaźnisz.

Użyj tego na swoją pełną korzyść i skontaktuj się z wszystkimi swoimi potencjalnymi klientami.

Twitter

Twitter jest doskonałym narzędziem do szybkiego i do rzeczy. Większość firm ma konto na Twitterze, więc jeśli jeszcze go nie masz, możesz je rozważyć.

Podczas korzystania z Twittera do perspektywy możesz spodziewać się nowych sposobów nawiązania kontaktu z innymi firmami i potencjalnego rozwoju firmy.

Patrz poniżej wskazówki dotyczące potencjalnych klientów za pomocą Twittera:

1. #hashtags są złote, gdy Korzystanie z Twittera, hashtagi i słowa kluczowe są niezwykle ważne, więc musisz określić, jakie są te słowa dla twojego rynku i często je używać. Jest to szybki sposób, aby przekazać swoje potencjalne informacje na temat tego, co ty i Twoja firma robicie i stoją.

Będziesz musiał często monitorować te słowa kluczowe, ponieważ sytuacja się szybko zmienia. Doskonałe narzędzie do użycia na Twitterze do oglądania tych słów jest tweetdeck. Nadąża za obecnymi tweetami, które mają związek ze słowami kluczowymi.

Hashtagi należy często stosować, co oznacza kilka razy dziennie. Posty pozostają tak długo, więc chcesz mieć pewność, że potencjalni często widzą nowe treści.

2. Śledź konkurentów i ich obserwujących jako właściciel firmy, zawsze powinieneś wiedzieć, co robi konkurencja.

Każdy ich obserwator może być dla ciebie perspektywą, więc dobrym pomysłem jest ich śledzenie. Nie zatrzymaj się jednak; Zawsze powinieneś być Szukam innych odpowiednich firm i osób do dodania do Twojej listy.

Podążając za konkurentami i ich zwolennikami, mogą oni podążać za tobą, budując armię wyznawców. Właściciele firm lubią widzieć masową obserwację dla firm, z którymi mogą chcieć nawiązać związek.

Instagram

Ta platforma mediów społecznościowych jest teraz w ogniu. Każdy z firmy chce kawałka Instagrama.

Podczas gdy inne platformy mediów społecznościowych bardziej koncentrują się na treści pisemnej, Instagram jest głównie wizualny. Ludzie kochają zdjęcia, więc dajemy im zdjęcia!

Najlepszym sposobem na odniesienie sukcesu na tej platformie jest upewnienie się, że nawiązujesz odpowiednie połączenia. Należy dokładnie wiedzieć, kogo chce i musi celować.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w drodze na Sukces na Instagramie:

1. Reklamy skierowane do odpowiednich osób podczas konfigurowania reklam na Instagramie, Ważne jest, aby dotrzeć do grupy docelowej. Aby dotrzeć do docelowych odbiorców, powinieneś konfigurować swoje reklamy w oparciu o zainteresowania, dane demograficzne i wiek, a także wszystko, co Twoim zdaniem przyciągnie Twoich docelowych odbiorców.

2. #hashtags Instagram jest widoczny w hashtagach. Używaj hashtagów jak najwięcej i uważaj na te, które mogą potencjalnie przynieść sprzedaż.

Wyszukiwanie hashtagów może otworzyć drzwi dla biznesu, ponieważ pokażą one wielu potencjalnym klientom tuż przed tobą.

3. Angażuj, angażuj, angażuj Instagram nie tylko o wizualizacje, ale także masywne w zakresie zaangażowania. Musisz angażować się każdego dnia i więcej niż raz.

Po znalezieniu docelowych odbiorców śledź ich i upewnij się, że komentujesz i polubić jak najwięcej. Istnieje również DM (bezpośrednia wiadomość), której można użyć do wysyłania bardziej szczegółowych informacji o swojej firmie.

Profesjonalne użycie Te metody i pamiętaj, aby być spójnym. Zrób to i powinieneś mieć więcej szczęścia, zdobywając obserwujących i klientów.

E-Newsletter

Wysyłanie e-biuletyn do właścicieli małych firm może być znaczące. E-biuletyny są zwykle wysyłane co tydzień lub co tydzień, w zależności od tego, co zdecydujesz.

e-biletyści zyskują na popularności. Marketerzy wydadzą e-biuletyny w ramach strategii firmy polegającej na zwiększeniu większej liczby klientów. Zgadzam się! Biuletyny e-mailowe są konsekwentnie jednym z moich najlepszych narzędzi sprzedaży zarabiania pieniędzy. Forum

Korzystanie z forum dla firmy zajmującej się poszukiwaniem może być przydatnym narzędziem. Będziesz musiał znaleźć odpowiednie fora dla swojej branży i biznesu. Fora

zwykle składają się z osób, które mają problem i szukają odpowiedzi na swoje pytanie. Potencjalni klienci są na wyciągnięcie ręki.

Znajdź odpowiednie forum i możesz zyskać dużo biznesu. Fora pozwalają ludziom dodawać linki, filmy, artykuły itp. Pomyśl tylko o wszystkich wspaniałych rzeczach, które możesz dodać do dyskusji na temat swojej firmy.

Premia z forami polega na tym, że możesz zarejestrować się za darmo przez większość czasu, abyś mógł reklamować swoją firmę za darmo.

Witryny

Posiadanie strony internetowej stawia Cię na przewagę. Ludzie odwiedzają strony internetowe, ponieważ chcą zobaczyć, jaka firma może im zaoferować.

Mimo że korzystanie z witryny do poszukiwania właścicieli małych firm nie jest najpopularniejsze, nadal jest to sposób na dotarcie do potencjalnych właścicieli firm.

Oto kilka wskazówek dotyczących korzystania z Twojej witryny do perspektywy dla właścicieli małych firm.

Umieść wezwania do działania w całej treści ukierunkowanej na odbiorców SiteWrite, a także wiele itkeep Twojego bloga obecnego i angażującego na swoim blogu publika Twoje posty na blogu. Poinformuj swoich potencjalnych klientów, że ich czujesz, i możesz rozwiązać ich problem. Narzędzia do perspektywy offline

Telefon

Dobry, dobry telefon to jedno narzędzia offline. Był używany od dłuższego czasu i jest świetnym sposobem na posiadanie jednego na jednego z właścicielem firmy.

Oto kilka wskazówek dotyczących korzystania z telefonu do poszukiwania właściciela małej firmy:

Zbadaj firmę (y), które chcesz skontaktować “skrypt/szablon”, aby porozmawiać o proszku proszkującym. Wiedz, jak będą mogli cię skontaktować. Wypełnij datę na dalszą pocztę bezpośrednią

Wysyłanie masowych mailerów do Prospects to kolejne narzędzie do perspektywy offline. Właściciele małych firm mogą otworzyć do nich pocztą osobiście.

wskazówek dla Korzystanie z poczty bezpośredniej do poszukiwania właścicieli małych firm:

Znajdź Twoja grupa docelowa. BARDZIE DO BEZPIECZEŃSTWO AUDENTUJ. Napisz przekonujący list, aby czytelnik chciał więcej. Zatrzymaj list z tym, jak Twój potencjalny potencjalny może się z Tobą skontaktować, aby uzyskać więcej informacji. Uważaj, że będziesz kontynuować za XX. Trade targi

Świetnym sposobem na spotkanie z nowymi potencjalnymi perspektywami są na targach. Trades Programy dają swoim potencjalnym nowym klientom wiele informacji o Twojej firmie i których dołączą do relacji biznesowych.

Wskazówki dotyczące korzystania z transakcji dla właścicieli małych firm:

Dowiedz się, kto będzie na targach Way. Zapewnij przykładową torbę, jeśli masz produkt. Utwórz ulotki z rabatami, jeśli świadczysz usługi. Nieprzedbujesz nagrodę, jeśli potencjalni klienci opuścili swoje wizytówki. Twoje karty do przekazania wszystkim zatrzymaniu się na kabinie. Od drzwi do drzwi

Ta forma perspektywy offline istnieje od wieków. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w poszukiwaniu właścicieli małych firm za pomocą metody od drzwi do drzwi.

Zdecyduj, kogo odwiedzić, badając swoich potencjalnych klientów. Mają broszury gotowe do wyjścia. Próbki gotowe do pracy, jeśli sprzedajesz produkt. Bądź pewny siebie. połączenie. Radio i telewizja

Możesz użyć radia i telewizji, aby dotrzeć do niezliczonych potencjalnych klientów. Radio i wideo są używane od dziesięcioleci przez firmy próbujące dotrzeć do swoich potencjalnych klientów.

Ta metoda może działać dobrze ze względu na powtarzalność i chwytliwe jingles. Prawdopodobnie wszyscy mamy w głowach Jingle lub dwie firmy, które pamiętamy.

Oto kilka wskazówek dotyczących korzystania z radia i telewizji do poszukiwania.

Zespół marketingowy stworzy chwytliwą reklamę dla docelowej odbiorców. Znajdź renomowaną firmę marketingową, która może nadać reklamom. Masz kilka łatwych kroków do pracy z narzędziami do poszukiwania online i offline, aby dotrzeć do właścicieli małych firm.

Teraz nie wydaje się to tak duże i przerażające, prawda? Po prostu wybierz metodę, która Twoim zdaniem będzie działać najlepiej dla Ciebie i Twojej firmy.

Online Prospecting jest dziś najpopularniejszą metodą, więc gorąco ją polecam. Jeśli nie znasz platform mediów społecznościowych i sposobu ich korzystania, możesz je spojrzeć na YouTube i nauczyć się poruszać każdą platformę.

Nie możesz uzyskać sprzedaży po pierwszej próbie, ale nie zniechęcaj się. Może to podjąć kilka prób.

Teraz idź tam i znajdź te nowe perspektywy dla właścicieli małych firm.

Źródła:

https://www.peoplekeep.com/blog/10-sales-tips-for-prospecting-small-and-medium-business-smbshttps://www.nfib.com/content/resources/marketing/ Sale-biznes-sales-6-strategie-for-prospecting-56561/powiązane Posty

Podstawy ubezpieczenia biznesowego Większość właścicieli małych firm nie wie- ubezpieczenie często wydaje się być skomplikowanym tematem, szczególnie dla nowego właściciela firmy. Jednak w… być satysfakcjonującym…

Post 15 wskazówek i narzędzi do poszukiwania właścicieli małych firm pojawiło się pierwsze w Zenbusiness Inc ..