10 najlepszych małych trendów biznesowych do oglądania

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 25, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

małych firm tworzą dużą część profesjonalnego krajobrazu Ameryki, stanowiąc około 44% całej działalności gospodarczej w USA. Co sprawia, że ​​firmy rozwijają zmiany, a 2022 obiecuje kontynuować prezentowanie nowych skłonności i tendencji. Oto kilka najlepszych trendów w małym biznesie w tym roku. Oto 10 najlepszych trendów, małe spostrzeżenia biznesowe, które pomogą Ci pomyśleć o przyszłości Twojej firmy.

Miejsce pracy stanowią rodzinę pierwsze

Pmandemia dokonała ogromnych zmian w naszym życiu, a właściciele firm zajmują notatkę. Miejsca pracy, które są wyśrodkowane przez ludzi i pierwsze miejsce rodzinę rosną w wartości. Pracownicy szukają elastyczności i małych przedsiębiorstw, które uznają, że życie ma wiele wymagań, w tym te poza biurem, coraz częściej prowadzi opakowanie.

Wzrost rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości

Oczekuje się, że przemysł rozszerzony i wirtualny reality ma doświadczyć tempa wzrostu w wysokości ponad 151% do 2024 r., A małe przedsiębiorstwa korzystają. Z AR Enhanced Wizytówki, do doznania próbek pobierania próbek, Remote Rekrutacja VR, trening bezpieczeństwa VR i więcej, to wykorzystanie technologii w małym biznesie utrzymuje rosnącego.

Rosnące poleganie na technologii opartych na chmurze technologie

technologii opartych na chmurze umożliwiają małym przedsiębiorstwom rozszerzyć swoją obecność online iw rzeczywistym świecie poprzez zwiększenie dostępu do marketingu, asystentów organizacyjnych, przechowywania dokumentów i więcej. To zwycięska kombinacja. Technologie oparte na obudowie oferują zwiększoną wygodę i serwis przy niższych cenach, dzięki czemu są atrakcyjne do wykorzystania w biznesie na wszystkich poziomach.

więcej Video

Wszyscy są przyklejone do świata online. To fakt, że firmy, które używają wideo do wyjaśnienia, informowania, zabawiać, Rekrutuj, a przekonać coraz częściej zauważają.

Wzrost społeczności niszowych

Sukces nie jest o osiągnięciu wszystkich. Często może po prostu łączyć się z właściwą społecznością. Małe firmy coraz częściej kierują się na ich wysiłki na rynku produktów i usług online do społeczności niszowych, które sprzedają wszystko, od koszulki na żądanie, do niestandardowych botki dla twojego kota, kubków z memami politycznymi i więcej.

Wiele wpływników wybiera korzystanie z sieci prywatnych, takich jak Mighty Networks zamiast sieci publicznych, takich jak Facebook.

Korzystanie z aplikacji niestandardowych

A aplikacja niestandardowa utworzona jednoznacznie dla Twojej małej firmy może pomóc lepiej połączyć się z publicznością, dalej promować swoje produkty i usługi oraz gromadzenie informacji i danych do wykorzystania w przyszłych inicjatywach marketingowych. Mali liderowie biznesu skakają na pokładzie.

Zwiększone wykorzystanie audio społecznego

audio społecznościowego pozwala małym przedsiębiorstwom rozwijać swoją markę o mediach społecznościowych i angażować się z klientami. Wiadomości audio i konwersacje pokoje hostowane na platformach takich jak Facebook i Aplikacje, takie jak Clubhouse, Racket, a Questuje obecnie jeszcze więcej możliwości dla przywódców do łączenia się z ich publicznością.

Wzrost kobiecych właścicieli firm

firm posiadanych kobiet uwzględniają tylko 20% wszystkich firm w USA, ale rośnie. Tysiące nowych firm należących do kobiet jest ustanowiony co roku, a eksperci twierdzą, że ten trend może kontynuować.

Ciągła zmiana od właścicieli wyżu demograficznego do GENX

jako wiek populacji, coraz więcej przedsiębiorstw jest obecnie własnością GEN X (około 46%) i mniej przez wyżu demograficznego (około 41%), którzy są ustępujący.

Przyjęcie wielkich procesów biznesowych i systemów

Wraz ze wzrostem dostępu do usług cyfrowych i opartych na chmurze, więcej małych firm przyjmuje systemy dużego biznesu. Obejmuje to większą automatyzację, bezpłatne numery, interaktywne systemy odpowiedzi głosowej i więcej. Niektórzy eksperci twierdzą, że ten ruch będzie kluczowy dla sukcesu dla wielu małych firm.

trendów przyjeżdża i odejdą, ale jak 2022 postępuje, wiele wzorów rośnie w tym, co może być bardziej trwałą zmianą dla małych przedsiębiorstw. Dostosowanie nowej perspektywy i staje się coraz bardziej częścią klucza do sukcesu.

Post 10 Top małe trendy biznesowe do oglądania pojawił się najpierw na smarthustle.com.

.