10 filarów udanej małej firmy [Nadchodzący kurs Akimbo]

Wysłany przez:

10 filarów udanej małej firmy [Nadchodzący kurs Akimbo]

Chcesz rozpocząć lub rozwijać swoją firmę? Zróbmy spot check i sprawdzić, czy masz te 10 kluczowych filarów udanej działalności:

10 Small Business Pillars

Target publiczność. Czy zdobywasz klientów i służysz swoim odbiorcom? Rozmierenie . Czy Twoja firma rozwiązuje konkretny problem? Pricing. Czy ceny są niższe? Zmiastość. Czy jesteś zbudowany na właściwą skalę? Profit. Czy jesteś rentowny? Gdzie jest przepływ środków pieniężnych? Sprzedaży. Czy masz lejek sprzedaży w miejscu? Wywiad. Czy inwestujesz w tworzenie niesamowite doświadczenie klienta? Team. Czy masz odpowiedni zespół wokół ciebie? Systemy. Czy masz systemy i procesy w miejscu zamiast chaosu? Wysoki. Jaki jest prawdziwy powód, dla którego twoja firma istnieje?

Jeśli drgnął w fotelu lub nie miał pełnego zaufania do któregokolwiek z tych strongpoints wymienionych, wiem, że nie musisz tego robić sam.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym przedsiębiorcą, czy doświadczonym właścicielem firmy gotowym do skalowania, nadchodzące warsztaty Akimbo ramona pomogą Ci.

Kolejna druga sesja Ramon’s Akimbo Small Business Workshop jest otwarta do rejestracji. Zaczynamy 1 marca 2021 roku i nic takiego nie ma.

Co sprawia, że ten warsztat jest lepszy niż jakikolwiek inny warsztat online lub wydarzenie jest twoja grupa kohortowa innych podobnie myślących właścicieli firm. W twojej kohorty interaktywna i wnikliwa dyskusja odbywa się z prawdziwymi uczniami. Ponadto, twoja grupa jest utrzymywana w dobrej klasie. Pomaga to wspierać silne poczucie wspólnoty i współpracy. Więc zagubienie się w morzu setek uczestników nie zdarza się tutaj na Akimbo.

Kilka atrakcji kursu

Dla startupów dla doświadczonych przedsiębiorców Self-paced Mobile & desktop friendly Bonus material dyskusje & peer support Trenerzy wspierają częściowe stypendia trudności dostępne Gwarancja zwrotu pieniędzy

Ramon jest ekspertem biznesowym i influencerem. Współpracując z najlepszymi firmami, zwiększa ich wiarygodność. Jest również poszukiwanym mówcą na całym świecie, który współpracowała z tysiącami firm.

Zobacz ramon Ray i Seth Godin dyskusji poniżej za pośrednictwem Facebook i platformy Linkedin.

Aby uzyskać więcej informacji na temat struktury kursu, informacji zwrotnych dla absolwentów i sposobu rejestracji, odwiedź akimbo.com/smallbusiness/ray.

Post 10 Filary udanej małej firmy [nadchodzący kurs Akimbo] pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.